U10-U12-U14 & Yıldızlar U17 Epe,Flöre ve Kılıç Açık Turnuvaları Hakem Görevlendirmesi hk.
Federasyonumuz 2024 - 2025 yılı faaliyet takviminde yer alan, U10-U12-U14 & Yıldızlar U17 Epe,Flöre ve Kılıç Açık Turnuvaları 27 Ağustos - 7 Eylül 2024 tarihlerinde Ankara ilinde yapılacaktır. Turnuva için MHK tarafından görevlendirilen hakem bilgileri aşağıdadır. Federasyon otomasyon sistemi üzerinden başvurusu olmayıp görevi kabul eden veya görevi reddeden hakemlerin 19 Ağustos 2024 tarihi saat 17.00'a kadar mhk@eskrim.org.tr adresine mail atmaları gerekmektedir.
KILIÇ BRANŞI | KADEME | İL | |
GÖZ | BERKAY KATIRCI | U.A | İSTANBUL |
1 | EREN KILINÇ | MİLLİ | İSTANBUL |
2 | ENES OZAN GÜREŞ | MİLLİ | ESKİŞEHİR |
3 | YALIN ŞAHİN | MİLLİ | ANKARA |
4 | EMİR MERMUTLUOĞLU | İL | ESKİŞEHİR |
5 | SERRA MACİT | İL | ESKİŞEHİR |
6 | MEHMET ERDEM DURUL | İL | ANKARA |
7 | ALPER TAŞ | İL | ANKARA |
8 | BURAK BERA AĞGEZ | İL | İSTANBUL |
9 | FATİH ERDÖL | İL | İZMİR |
10 | HÜSEYİN ADİL AYTAÇ | İL | ANKARA |
11 | KUZEY KÜMÜK | İL | BURSA |
FLORE BRANŞI | KADEME | İL | |
GÖZ | BERKAY KATIRCI | U.A. | İSTANBUL |
1 | ALPEREN EKENLER | U.A. | KONYA |
2 | UTKU YUMRUTEPE | MİLLİ | SAMSUN |
3 | EREN KILINÇ | MİLLİ | İSTANBUL |
4 | ENES OZAN GÜREŞ | MİLLİ | ESKİŞEHİR |
5 | YALIN ŞAHİN | MİLLİ | ANKARA |
6 | KUZEY KÜMÜK | İL | BURSA |
7 | HİKMET DENİZ YILDIZ | İL | İSTANBUL |
8 | İPEK ÖZIRAK | İL | İSTANBUL |
9 | SEBAHATTİN AKYALÇIN | İL | İSTANBUL |
10 | KÜRŞAD EFE DOLGUN | İL | BURSA |
11 | NİLSU ÇOK | İL | ANKARA |
12 | ELİF NAZ HAYBER | İL | ADIYAMAN |
13 | FATİH ERDÖL | İL | İZMİR |
EPE BRANŞI | KADEME | İL | |
GÖZ | ALPEREN EKENLER | U.A. | KONYA |
1 | ENES OZAN GÜREŞ | MİLLİ | ESKİŞEHİR |
2 | UTKU YUMRUTEPE | MİLLİ | SAMSUN |
3 | BAĞDAGÜL TUNCAN | MİLLİ | ADIYAMAN |
4 | BEYZA HALVACIAY BACAK | MİLLİ | KONYA |
5 | AHMET GÜVENÇ | MİLLİ | İSTANBUL |
6 | ALİ TAHİR ARSLAN | MİLLİ | İSTANBUL |
7 | HİLMİ TAHA EKENLER | MİLLİ | KONYA |
8 | YILDIRIM KARAKARTAL | MİLLİ | ANTALYA |
9 | SABRİ HIZ | MİLLİ | DENİZLİ |
10 | ENES KORKMAZ | İL | SİVAS |
11 | SEBAHATTİN AKYALÇIN | İL | İSTANBUL |
12 | KÜRŞAD EFE DOLGUN | İL | BURSA |
13 | ILGIN BETÜL ŞEKER | İL | İSTANBUL |
14 | FATİH ERDÖL | İL | İZMİR |
27 Ağustos - 7 Eylül 2024 tarihlerinde Ankara'da yapılacak olan U10 - U12 - U14 - U17 Epe Flöre Kılıç Açık Turnuvası için aşağıda belirttiğimiz aday hakem listesinden gönüllü olarak katılmak isteyen hakemlerimizin mhk@eskrim.org.tr adresine mail atmaları gerekmektedir.
Rezerv Hakem Listesi ( Ankara ) | Epe | Flöre | Kılıç | |
1 | ALPTEKİN KÜÇÜKALİ | X | ||
2 | FAHRİYE ELİF KORKMAZ | X | ||
3 | ÖZGÜR SAKINÇ | X | ||
4 | NERİS ADA KABADERE | X | ||
5 | HİRA NUR ATEŞ | X | ||
6 | IRMAK DUVAN | X | ||
7 | MERT ÇELEBİ | X | ||
8 | ALPTUĞ YAZICI | X | ||
9 | AHMET TARIK DEMİR | X | ||
10 | BARAN ÇOBANOĞLU | X |