Yıldızlar - Gençler Federasyon Kupalarının ardından...

 

Yıldızlar Gençler Federasyon Kupaları tamamlandı...

Federasyonumuz tarafından ilk defa bu yıl düzenlenen Federasyon Kupaları Yıldızlar ve Gençler kategorilerinde İstanbul, Ankara ve Sakarya illerinde yapıldı.İstanbul ilinde yapılan Yıldızlar Federasyon Kupasında bayanlar epe branşında 91,kılıç branşında 52, flöre branşında 48 ve erkekler epe branşında 90, kılıç branşında 72 ,flöre branşında 63 sporcu olmak üzere toplamda 416 sporcunun katılımıyla gerçekleştirildi. Yapılan müsabakalar sonucunda dereceye girerek kupalarını kazanan sporcular;

Erkek Epe branşında;

1.      Muhammed Taşar - ADIYAMAN GSK

2.      Hilmi Taha Ekenler - EFSANE ESKRİM SK

3.      Mehmet Tezcan - BOLU GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ

Erkek Kılıç branşında;

1.      İbrahim Ahmed Acar - ANKARA - FERDİ

2.      Yalın Şahin - VİŞNELİK T.E.S.K.

3.      Umut Kaya - ANKARA - FERDİ

Erkek Flöre branşında;

1.      Turhan Berke Külcü  - BALIKESİR-FERDİ

2.      Berkay Katırcı- İSTANBUL - FERDİ

3.      Korel Yıldız - İSTANBUL – FERDİ

Bayan Epe branşında;

1.      Emine İpek Aydın - KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BEL. S.K.

2.      Use Çisem Ay - ANTALYA

3.      Zeynep Begüm Eriş - İSTANBUL - FERDİ

Bayan Kılıç branşında;

1.      Deniz Selin Ünlüdağ - İZMİR BÜYÜKŞEHIR BEL G.S.K.

2.      Melis Sarıçam - BURSA-FERDİ

3.      Deniz Aralan - VİŞNELİK TESK

Bayan Flöre branşında;

1.      Büşra Okumuş - İSTANBUL - FERDİ

2.      Melike Taşdelen -  KOCAELİ GENÇLİK S.K.

3.      Kübra Temel - KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BEL. S.K.

 Ankara ilinde yapılan Gençler Flöre – Kılıç Federasyon Kupasında bayanlar flöre branşında 29, kılıç branşında 54 ve erkekler flöre branşında 44, kılıç branşında 80 sporcu olmak üzere toplamda 207 sporcunun katılımıyla gerçekleştirildi. Yapılan müsabakalar sonucunda dereceye girerek kupalarını kazanan sporcular;

Gençler Bayan Flöre;

1.      Büşra Okumuş - İSTANBUL FERDİ

2.      Fatmanur Gülen – BALIKESİR FERDİ

3.      Eylül İçgören – MERSİN BÜYÜKŞEHİR BEL. S.K.

Gençler Bayan Kılıç;

1.      Fatma Zehra Köse – İSTANBUL FERDİ

2.      Aylin Çakır – BURSA FERDİ

3.      Melis Sarıçam – BURSA FERDİ

Gençler Erkek Flöre;

1.      Engin Batuhan Menküer – İSTANBUL FERDİ

2.      Turhan Berke Külcü - BALIKESİR FERDİ

3.      Muhammed Ege Coşgun – Marmara Eskrim S.K.

Gençler Erkek Kılıç;

1.      Yalın Şahin – Vişnelik T.E.S.K.

2.      Alp Ege Koç - Vişnelik T.E.S.K.

3.      Atakan İslam Hezer – Anka G.S. K

Sakarya ilinde yapılan Gençler Epe Federasyon Kupasında bayanlar epe branşında 56 ve erkekler epe branşında 68 sporcu olmak üzere toplamda 124 sporcunun katılımıyla gerçekleştirildi. Yapılan müsabakalar sonucunda dereceye girerek kupalarını kazanan sporcular;

Gençler Bayan Epe;

1.      Aybüke Öztürkmen - Trabzon Telekom Spor Kulübü,

2.      Use Çisem Ay - Antalya Ferdi

3.      Bağdagül Tuncan - Mersin Ferdi

Gençler Erkek Epe;

1.       Ömer Kaan Öztunç - MERSİN BÜYÜKŞEHİR BEL. SK.

2.      Ali Ege Say - MERSİN - BÜYÜKŞEHİR BEL. SK.

3.      Bumin Kaan Özdemir - ERZURUM GENÇLİK SK.

Yıldızlar ve Gençler Federasyon Kupalarında toplamda 330 bayan sporcu ve 417 erkek sporcu olmak üzere genel toplamda 747 sporcunun katılımıyla tamamlandı.




Ana Sayfa