YILDIZ ESKRİMCİLER AFYONKARAHİSAR'DA YARIŞTI

 

Türkiye Eskrim Federasyonu faaliyet programında yer alan Yıldızlar Açık Turnuva, 07-08 Mayıs tarihlerinde Afyonkarahisar’da gerçekleştirildi.

Kocatepe Üniversitesi BESYO Spor Salonu’nda yapılan müsabakaların 1’inci gününde bayan eskrimciler  yarıştı.Yıldızlar Bayan Epe müsabakalarında altın madalyayı kazanan isim Çisem Ay oldu.Esra Zeynep Ak gümüş madalya kazanırken, Zeynep Babar ve Şimal Çevik bronz madalya elde etti.

Yıldız Bayan Flöre müsabakalarında, Büşra Okumuş altın madalyaya uzandı.İrem Tosun gümüş madalya , Aydan Baran ve Melike Taşdelen bronz madalya kazandı.

Yıldız Bayan Kılıç müsabakalarında ise Yasemin Yeltekin altın madalyanın sahibi oldu.Deniz Selin Ünlüdağ gümüş madalya elde ederken, Doğa Acar ve Melis Sarıçam bronz madalya kazandı.

Turnuvanın 2’nci ve son gününde ise erkek eskrimciler madalya mücadelesi verdi.Yıldız Erkek Epe müsabakalarında Kaan Kos altın madalya kazandı.Hilmi Taha Ekenler gümüş madalya, Batuhan Gezer ve Yusuf Çağatay Kurt bronz madalya kazandı.

Yıldız Erkek Flöre müsabakalarında Turhan Berke Külcü altın madalya, Emir Törü gümüş madalya, Ural Toygar Adalı ve Berkay Katırcı bronz madalya kazandı.

Yıldız Erkek Kılıç müsabakalarında ise İbrahim Ahmed Acar altın madalya kazanırken, Emir Fikret Ataer gümüş madalya, Umut Kaya ve Yiğit Peker bronz madalya elde etti.


SONUÇ PDF
1.GÜN
BAYAN EPE
BAYAN FLÖRE
BAYAN KILIÇ

2.GÜN
ERKEK EPE
ERKEK FLÖRE 
ERKEK KILIÇ


HABERLER