Türkiye Şampiyonası sona erdi

Eskişehir’de bir haftadır devam eden Süper Minikler ve Minikler Eskrim Türkiye Şampiyonası, dün oynanan müsabakalarla sona erdi

Şampiyonanın son 3 gününde oynanan müsabakalarda sıralamalar şu şekilde oluştu:

16 HAZİRAN 2017 CUMA

SÜPER MİNİK ERKEK FLÖRE MÜSABAKALARI

1. Erez Deniz Yokuş / İstanbul Altınyurt Spor Kulübü

2. Cem Güneş / İstanbul Marmara Eskrim Spor Kulübü

3. Eren Deniz Kutlutürk / Mersin Eskrim Spor Kulübü

3. Ege Saygaç / İzmir Göztepe Spor Kulübü

5. Yusufcan Özkoku / Mersin Eskrim Spor Kulübü

5. Engin Deniz Yılmaz / Mersin Eskrim Spor Kulübü

7. Ali Eren Girgin / Bursa Ferdi

8. Ayberk Külcü / Balıkesir Ferdi

         SÜPER MİNİK KIZLAR FLÖRE

1. Begüm Şahabettinoğlu / Ankara Çankaya Eskrim Spor Kulübü

2. Nisan Ezel Karaman / İstanbul Altınyurt Spor Kulübü

3. Elif Su Ay / Muğla Ferdi

3. Lidya Koçgazi / Muğla Ferdi

5. Elif Venhar Büyüksünetçi / Muğla Ferdi

6. Irmak Çarpışır / İstanbul Altınyurt Spor Kulübü

7. Dila Nur / Mersin Eskrim Spor Kulübü

8. Elif İrem Tanır / Muğla Ferdi

 

MİNİK ERKEKLER KILIÇ TAKIM MÜSABAKALARI

  1. Bursa Ferdi Takımı (G)
  2. İstanbul Parat Ripost Spor Kulübü (A)
  3. Kastamonu Eskrim Spor Kulübü (A)
  4. Bursa Ferdi Takımı (E)
  5. Ankara Vişnelik Tenis Eskrim Spor Kulübü
  6. Bursa ASP Gençlik Spor Kulübü
  7. Bursa Ferdi Takımı (D)
  8. Eskişehir Demirspor Kulübü (B)

MİNİK KIZLAR KILIÇ TAKIM MÜSABAKALARI

  1. İstanbul Parat Ripost Spor Kulübü
  2. Kastamonu Eskrim Spor Kulübü
  3. Bursa Ferdi Takımı (B)
  4. Ankara Eskrim Spor Kulübü
  5. Ankara Ferdi (YT)
  6. İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü (A)
  7. İstanbul TED Spor Kulübü (A)
  8. Ankara Vişnelik Tenis Eskrim Spor Kulübü (A)

 17 HAZİRAN 2017 CUMARTESİ

 MİNİK ERKEKLER FLÖRE MÜSABAKALARI

1. Yusuf Arhan Doyaroğlu / Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kâğıt Spor Kulübü

2. Batu Günay / İzmir Göztepe Spor Kulübü

3. Mustafa Burak Çufadar / Ankara Eskrim Spor Kulübü

3. Sarp Yalçın / İstanbul Altınyurt Spor Kulübü

5. Furkan Arda Karaman / İstanbul Altınyurt Spor Kulübü
5. Bora Özaltın / İzmir Ayberk Eskrim Spor Kulübü
7. Demir Uras Erdur / İzmir Göztepe Spor Kulübü
8. Alp Tuna Korkmaz / İstanbul Ferdi Takımı

         MİNİK KIZLAR FLÖRE MÜSABAKALARI

1. Alisa İsbir / Ankara Eskrim Spor Kulübü
          2. Neslihan Özhan / İstanbul Altınyurt Spor KulübÜ
          3. Miray Selin Arıcı / Bursa ASP Gençlik Spor Kulüb
          3. Selma Defne Karataban / İstanbul Marmara Eskrim Spor Kulübü
          5. Eda Feride Demirhan / Ankara Eskrim Spor Kulübü
          5. Azra Okumuş / İstanbul Marmara Eskrim Spor Kulübü
          7. Defne Uzel / İstanbul Ferdi Takımı
          8. Almıla Birçe Durukan / Ankara Eskrim Spor Kulübü

18 HAZİRAN 2017 PAZAR

MİNİK ERKEKLER FLÖRE TAKIM MÜSABAKALARI

1. İzmir Göztepe Spor Kulübü Ferdi Takımı (A)

2. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor Kulübü

3. İstanbul Altınyurt Spor Kulübü (A)

4. Ankara Çankaya Eskrim Spor Kulübü

5. İstanbul Marmara Eskrim Spor Kulübü (A)

6. İzmir Ayberk Eskrim Spor Kulübü (A)

7. İstanbul Ferdi Takımı (C)

8. İzmir Göztepe Spor Kulübü Ferdi Takımı (B)

 

MİNİK KIZLAR FLÖRE TAKIM MÜSABAKALARI

1. Ankara Eskrim Spor Kulübü
          2. İstanbul Marmara Eskrim Spor Kulübü (A) 
          3. İstanbul Altınyurt Spor Kulübü (A)
          4. İstanbul Altınyurt Spor Kulübü (B)
          5. Ankara Çankaya Eskrim Spor Kulübü
          6. İstanbul Ferdi Takımı
          7. Muğla Ferdi Takımı (A)
          8. İstanbul Marmara Eskrim Spor Kulübü (B)

 


Ana Sayfa