SÜPER MİNİKLER VE MİNİKLER KILIÇ AÇIK TURNUVA SONA ERDİ

21-22 Kasım tarihlerinde Karabük’te düzenlenen Süper Minikler ve Minikler Kılıç Açık Turnuva, Merkez Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.

Turnuvanın ilk gününde Süper minikler erkek-bayan kılıç müsabakaları yapıldı.İlk gün müsabakalarında 156 eskrimci mücadele etti.
Süper minikler erkek kılıç müsabakalarında  Tolga Aslan 1’incilik elde ederek altın madalya kazandı.Yarışmada 2’inci Enes Talha Kalender, 3’üncü Emirhan Köseoğlu, 3’üncü Alkım Öztürk, 5’inci İsmail Tuna Biçicioğlu, 6’ıncı Adem Doruk Küpeli , 7’inci Ömer Batu Kumla ve 8’inci Gencer Işık oldu. Süper minik erkeklerde ödülleri, Türkiye Eskrim Federasyonu Başkan Vekili Mehmet Uykun ve Karabük Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Çetin verdi.

Süper minikler bayan kılıç müsabakalarında ise Begüm Alkaya 1’inci olarak altın madalya kazandı.Turnuvada 2’inci Ezgi Koçer, 3’üncü Alara Çermen, 3’üncü Ece Gizem Melikoğlu, 5’inci Duru Duş, 6’ıncı Gökçe Sena Üstün, 7’inci Miray Pınar Şişik ve 8’inci Derin Su Övünç oldu.Dereceye giren bayan eskrimcilere ödüllerini, Türkiye Eskrim Federasyonu Başkan Vekili Mehmet Uykun verdi.Turnuvanın ikinci ve son gününde minikler bayan-erkek kılıç müsabakaları yapıldı.Müsabakalarda 248 eskrimci finale çıkmak için yarıştı.

Minikler erkek kılıç müsabakalarında Muhammed Furkan Kalender 1’lik elde ederek altın madalya kazandı.Yarışmada 2’inci Bilgehan Şahlan, 3’üncü Murat Sarp Aşık , 3’üncü Evren Ayberk Munis, 5’inci Semih Ali Arıduru, 6’ıncı Onat Budak , 7’inci İlter Utku İşeri ve 8’inci Efe Dinç oldu. Minik erkekler kılıç ödüllerini, Türkiye Eskrim Federasyonu Krabük İl Temsilcisi Ersin İslam verdi.


Minikler bayan kılıç müsabakalarında ise Bilge Su Gür 1’inci olarak altın madalya kazandı.Turnuvada 2’inci Zeynep Kurt , 3’üncü Begüm Alkaya, 3’üncü Sude Aksel, 5’inci Delfinsu Aydoğan , 6’ıncı Işıl Ulusaloğlu, 7’inci  Tuğçe Rana Kaya ve 8’inci Ezgi Koçer oldu.Dereceye giren bayan eskrimcilere ödüllerini, Karabük Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Çetin verdi.


SÜPER MİNİK ERKEKLER SONUÇ PDF  

SÜPER MİNİK BAYANLAR SONUÇ PDF 

MİNİK ERKEKLER SONUÇ PDF 

MİNİK BAYANLAR SONUÇ PDF


HABERLER