Süper Minikler ve Minikler Açık Turnuvası Samsun'da başladı...

 

 17 - 18 Aralık 2016 tarihlerinde Samsun'da düzenenlenen Süper Minikler ve Minikler Açık Turnuvası birinci gününde Süper Minikler ve Minikler bay - bayan Epe ve Süper Minikler  ve Minikler  Kılıç branşlarıyla tamamlandı.Müsabakaların ikinci gününde Minikler bay- bayan Epe ve Minikler bay - bayan kılıç branşlarıyla devam edildi.
Müsabakalarda dereceye giren sporcular,

Süper Minik Erkek Epe;

1
Cengizhan ÖNER
ANTALYA - FERDİ
2
Mertali ULUTAŞ
ANTALYA - FERDİ
3
ASLAN Mete Uygar
İZMİR BÜYÜKŞEHIR BEL GSK
3
Mert ŞEKERCİ
ANTALYA - FERDİ
5
Mert AhmetKOÇ
İZMİR BÜYÜKŞEHIR BEL GSK
6
Akad ÜNSAL
ANTALYA - FERDİ
7
Hira Can ÇOLAK
İSTANBUL - FERDİ
8
Ozan Meriç GÜNAY
ANTALYA - FERDİ

Süper Minik Bayan Epe;


1 Kayra Naz ÖZCAN ANTALYA - FERDİ
2 Ada KÜÇÜKAKÇA ANTALYA - FERDİ
3 Ayşe Aslı DEMİRCİ İSTANBUL - FERDİ
3 Duruşah GÜNEY ANTALYA - FERDİ
5 Berra SEZER ANTALYA - FERDİ
6 Elif Eylül UZUNER ANTALYA - FERDİ
7 Nehir OKÇU ÇANKAYA  ESK SK
8 Zeynep Sevim UÇKAYA
ANTALYA - FERDİ

Süper Minik Erkek Kılıç;

1 İsmail Tuna BİÇİCİOĞLU KASTAMONU ESK SK
2 Ömer Batu KUMLA BURSA-FERDİ
3 Çoruh Deniz AKIN AESK
3 Ateş Efe TOKER AESK
5 Eren MÜLAYİM BURSA-FERDİ
6 Bora TAKEŞ BURSA-FERDİ
7 Demir ÇİLİNGİR AÇI GSK
8 Deniz Roberto PEDRIALI
VİŞNELİK TESK

Süper Minik Bayan Kılıç;


1 Alara ÇERMEN AESK
2 Melahat Irmak ŞENDUR İZMİR BÜYÜKŞEHIR BEL GS
3 Hazal SALİHOĞLU BURSA-FERDİ
3 Hatice Eylül SÜRMEN PARAT RİPOST
5 Dora YILDIRIM AÇI GSK
6 Ayşe Betül DOĞAN KDZ EREĞLİ ESK.
7 Ada UÇKAN BURSA-FERDİ
8 Selin HEPVAR
AÇI GSK

Minik Erkek Kılıç;

1 Murat Sarp AŞIK BURSA-FERDİ
2 Sinan PAR PARAT RİPOST
3 Efe DİNÇ BURSA-FERDİ
3 Alkım ÖZTÜRK BURSA-FERDİ
5 Tolga ASLAN BURSA-FERDİ
6 Ensar Yiğit AŞIROK PARAT RİPOST
7 Tunahan ÇELEBİ SAMSUN ESK
8 Kerem ÇAĞLAYAN PARAT RİPOST

Minik Erkek Epe;

1 Yiğit Emre TANRIVERDİ İZMİR BÜYÜKŞEHIR BEL GSK
2 Murat MERİÇ İZMİR BÜYÜKŞEHIR BEL GSK
3 Emir AKAL ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜ
3 Volkan ÖRER ANTALYA - FERDİ
5 Murat CAN SAMSUN KAYA GSK
6 Sinan EMÜLER İSTANBUL - FERDİ
7 Sarp Güçlü KAYRAL İSTANBUL - FERDİ
8 Ardıç Karan SAFCI TED SK

Minik Bayan Kılıç;
1 SOYAK Beliz TED SK
2 ALPAGUT Ela PARAT RİPOST
3 ALKAYA Begüm AESK
3 ŞİŞİK Pınar Miray PARAT RİPOST
5 GÜR Bilge Su BURSA-FERDİ
6 GÜNGÖR Nil KASTAMONU ESK SK
7 KOÇER Ezgi PARAT RİPOST
8 ÇERMEN Alara AESK

Minik Bayan Epe;
1 Zeynep ÖZDAL ANTALYA - FERDİ
2 Dila  EKREM İSTANBUL - FERDİ
3 Damlanur SÖNMÜŞ ANTALYA - FERDİ
3 Vasilisa Selin  ZÜLCAN TED SK
5 Defne KAYA AESK
6 Şevval İŞGÖRÜR SAMSUN KAYA GSK
7 Ada KÜÇÜKAKÇA ANTALYA - FERDİ
8 İpek  GÖKBULUT AESK


Süper Minik Bayan Kılıç detaylı maç sonuçları için tıklayınız.
Süper Minik Erkek Kılıç detaylı maç sonuçları için tıklayınız.
Süper Minik Bayan Epe detaylı maç sonuçları için tıklayınız.
Süper Minik Erkek Epe detaylı maç sonuçları için tıklayınız.
Minik Erkek Kılıç detaylı maç sonuçları için tıklayınız.
Minik Erkek Epe detaylı maç sonuçları için tıklayınız.
Minik Bayan Kılıç detaylı maç sonuçları için tıklayınız.
Minik Bayan Epe detaylı maç sonuçları için tıklayınız.



Ana Sayfa