Süper Minik Flöreciler Sahne Aldı

Antalya’da düzenlenen Süper Minikler ve Minikler Flöre Açık Turnuvası bugün başladı. İlk gün süper minikler kategorisinde müsabakalar oynandı

Süper Minik Kızlar Flöre müsabakalarında, Mersin Eskrim Spor Kulübünden Elif Yalçın altın madalya kazanırken, Kocaeli Gençlik Spor Kulübünden Öykü Uğur gümüş madalya kazandı. Muğla’dan ferdi olarak katılan Ece Erpek, Ankara Çankaya Eskrim Spor Kulübünden Begüm Şahabettinoğlu, İstanbul TED Eskrim Spor Kulübünden Rüya Gökkan, İstanbul’dan ferdi olarak katılan Duru Şahmeran, Ankara Çankaya Eskrim Spor Kulübünden Berrak Anat ve Mersin Eskrim Spor Kulübünden Nilsu Çakır bronz madalyanın sahibi oldu.

Süper Minik Erkekler Flöre müsabakalarında ise Balıkesir’den ferdi olarak katılan Halim Yiğit Ünver altın madalya kazanan isim oldu. Mersin Eskrim Spor Kulübünden Engin Deniz Yılmaz gümüş madalya kazanırken, İzmir’den ferdi olarak katılan Baray Polat, Ankara Eskrim Spor Kulübünden Erin Yalçın, İzmir’den ferdi olarak katılan Berke Akkın, Mersin Eskrim Spor Kulübünden Yusufcan Özkoku, İstanbul Altınyurt Spor Kulübünden Ahmed Turgut Anbarlılar ve Adana Eskrim Spor Kulübünden Alper Alacuklu bronz madalya kazandı.

Dereceye giren sporcular, madalyalarını Türkiye Eskrim Federasyonu Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Nihat Gültekin’in elinden aldı.

Açık Turnuvada yarın minikler kategorisi müsabakaları oynanacak.
Süper Minik Erkek Flöre Maç sonuçları için tıklayınız.
Süper Minik Bayan Flöre Maç sonuçları için tıklayınız.


Ana Sayfa