Seferihisar Uluslararası Turnuvasında ilk gün tamamlandı

İzmir’in Seferihisar ilçesinde, Seferihisar Belediyesi’nin sponsorluğunda ve Seferihisar belediyesi ile Türkiye Eskrim Federasyonu işbirliğinde organize edilen Uluslar arası Seferihisar Minikler Flöre Turnuvasında ilk gün müsabakaları tamamlandı

Seferihisar Spor Salonunda gerçekleştirilen turnuvanın ilk gününde erkekler flöre müsabakaları oynandı. Müsabakalar sonucunda, Balıkesir’den ferdi olarak katılan Halim Yiğit Ünver birinciliği elde ederken, İstanbul Marmara Eskrim Spor Kulübünden Arda Tarımcı ikinci oldu. Balıkesir’den ferdi olarak katılan Kıvanç Kırtay ile İstanbul Anadolu Okçuluk ve Eskrim Spor Kulübünden Tan Sezer üçüncü, İzmir Göztepe Spor Kulübünden Kerem Öcal beşinci, İstanbul Marmara Eskrim Spor Kulübünden Batuhan Mazlumoğlu altıncı, İzmir’den ferdi olarak Ege Babacan yedinci, İstanbul’dan ferdi olarak katılan Bora Bestel ise sekizinci oldu.

Seferihisar Uluslararası Minikler Turnuvasında yarın kızlar flöre müsabakaları oynanacak. Dereceye giren minik sporculara madalyalarını Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer takdim etti. 


Cittaslow Minikler Erkek Flöre Müsabaka Sonuçları için tıklayınız.


Ana Sayfa