Seferihisar Uluslararası Turnuvasında finali minik kızlar yaptı

İzmir’in Seferihisar ilçesinde, Seferihisar Belediyesi sponsorluğunda düzenlenen Seferihisar Uluslararası Minikler Flöre Turnuvası bugün oynanan müsabakalarla sona erdi

Türkiye Eskrim Federasyonu ile Seferihisar Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği Seferihisar Uluslararası Eskrim Turnuvasının ikinci ve son gününde kızlar flöre müsabakaları oynandı. Ankara Eskrim Spor Kulübünden Alisa İsbir’in birinciliği elde ettiği müsabakalarda, İstanbul Altınyurt Spor Kulübünden Şevval Pelin Cantenar ikinci oldu.  Balıkesir’den ferdi olarak katılan Tuana Atmaca ile Ankara Eskrim Spor Kulübünden Almıla Birçe Durukan’ın üçüncülüğü paylaştığı müsabakalarda, İzmir’den ferdi olarak katılan Ceylin Arden Uzun beşinci, Muğla Fethiye Eskrim Spor Kulübünden Müyesser Hilal Güneş altıncı, İstanbul Marmara Eskrim Spor Kulübünden Filiz Ece Erdoğan yedinci, Muğla Fethiye Eskrim Spor Kulübünden Elif Venhar Büyüksünnetçi ise sekizinci oldu.

Kızlar flöre kategorisinde dereceye giren sporculara madalyalarını İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürülüğü Seferihisar İlçe Müdürü Erdal Kılıç takdim etti.
Cittaslow Minikler Bayan Flöre Turnuvası Müsabaka sonuçları için tıklayınız.


Ana Sayfa