SATELLITE TURNUVALAR

SATELLITE TURNUVALAR
Sıra No
Adı Soyadı
Tarih
Madalya
Kategori
Branş
Yer
1 Enver Yıldırım 2016 Altın Büyük Kılıç Gand
2 Enver Yıldırım 2016 Altın Büyük Kılıç Amstedam
3 Martino Minuto 2016 Gümüş Büyük Flöre Carcun
4 Martino Minuto 2016 Bronz Büyük Flöre İngiltere
5 Martino Minuto 2016 Bronz Büyük Flöre Antalya
6 Fatma Zehra Köse 2016 Bronz Büyük Kılıç İstanbul
7 Enver Yıldırım 2016 Bronz Büyük Kılıç İstanbul
8 Enver Yıldırım 2016 Bronz Büyük Kılıç Kopenhagen
9 Engin Batuhan Menküer 2016 Bronz Büyük Flöre Antalya
10 Martino Minuto 2015 Bronz Büyük Flöre Kocaeli
11 Martino Minuto 2015 Altın Büyük Flöre Ankara
12 T.Burak Babaoğlu 2015 Gümüş Büyük Flöre Ankara
13 Engin Batuhan Menküer 2015 Bronz Büyük Flöre Ankara
14 İbrahim Ahmet Ant               2015 Altın Büyük Kılıç İstanbul
15 Enver Yıldırım               2015 Bronz Büyük Kılıç İstanbul
16 Ilgın Sarban               2015 Bronz Büyük Kılıç İstanbul
17 İrem Karamete               2014 Altın Büyük Flöre Antalya
18 Martino Minuto               2014 Altın Büyük Flöre Kocaeli
19 İrem Karamete               2014 Gümüş Büyük Flöre Cancun
20 Tevfik Burak Babaoğlu               2014 Gümüş Büyük Flöre Antalya
21 Tevfik Burak Babaoğlu               2014 Gümüş Büyük Flöre Kocaeli
22 İbrahim Ahmet Ant               2014 Bronz Büyük Kılıç Bursa
23 Cansu Tor Kadıoğlu               2014 Bronz Büyük Flöre Antalya
24 Fatih Güneş               2014 Bronz Büyük Flöre Antalya
25 İrem Karamete               2014 Bronz Büyük Flöre Kocaeli
26 Göhkan Akyalçın               2014 Bronz Büyük Flöre Kocaeli
27 Batuhan Menküer               2014 Bronz Büyük Flöre Kocaeli
28 Gökçe Günaç               2014 Bronz Büyük Epe Kocaeli
29 Okan KARADENİZ 2013 Bronz Büyük Epe Antalya
30 Aslıhan KAYABAŞ 2013 Bronz Büyük Epe Antalya
31 Begüm ATAKER 2013 Bronz Büyük Epe Antalya
32 Güray SIR 2013 Altın Büyük Epe Antalya
33 Aslıhan KAYABAŞ 2012 Bronz Büyük Epe Antalya
34 Reha DOĞAN 2012 Bronz Büyük Epe Antalya
35 Emir ŞENDUT 2012 Altın Büyük Epe Antalya
36 İbrahim Ahmet ANT 2012 Gümüş Büyük Kılıç New Castle
37 Gökçe GÜNAÇ 2012 Altın Büyük Epe Antalya (Kasım)
38 Gökçe GÜNAÇ 2012 Altın Büyük Epe Antalya (Mayıs)
39 Yusuf BOJTE 2012 Altın Büyük Epe Split
40 Mert UZUNAY 2011 Bronz Büyük Epe İstanbul
41 Gökçe GÜNAÇ 2011 Bronz Büyük Epe İstanbul
42 Çağlayan Nehir Fırat 2011 Bronz Büyük Kılıç Gand
43 Hakan YILDIRIM 2011 Bronz Büyük Kılıç New Castle
44 İbrahim Ahmet ANT 2011 Gümüş Büyük Kılıç New Castle
45 Reha DOĞAN 2010 Gümüş Büyük Epe İstanbul
46 Aslıhan KAYABAŞ 2009 Bronz Büyük Epe İstanbul
47 Reha DOĞAN 2009 Gümüş Büyük Epe İstanbul
48 Esma BALKIR 2008 Bronz Büyük Epe İstanbul
49 Reha DOĞAN 2008 Gümüş Büyük Epe İstanbul
50 Refika Birten BAYHAN 2007 Bronz Büyük Epe İstanbul
51 Duygu DÖNMEZ 2007 Bronz Büyük Epe İstanbul
52 Mustafa KINGIR 2007 Bronz Büyük Epe İstanbul
53 Yiğit AKDENİZ 2007 Gümüş Büyük Epe İstanbul
54 Reha DOĞAN 2007 Gümüş Büyük Epe İstanbul
55 Gökçe GÜNAÇ 2007 Altın Büyük Epe İstanbul