Okul Sporları eskrim müsabakaları tamamlandı

Okul Sporları Federasyonu ile Türkiye Eskrim Federasyonu işbirliğinde düzenlenen Okul Sporları Eskrim Yıldızlar ve Gençler Türkiye Birinciliği Nevşehir’de yapıldı

Müsabakalar sonucunda dereceye girenler şu şekilde oluştu:

YILDIZ KIZLAR EPE

1.Aleyna Kılbaş                              Ankara Maltepe Ortaokulu

2.Damlanur Sönmüş                      Antalya Alanya Özel Hammudullah Emin Paşa Ortaokulu

3.Defne Kaya                                 Ankara Özel Çankaya Yıldız Sınav Ortaokulu

3.Berra Sonyüksek                         Antalya Mustafa Asım Cula Ortaokulu

YILDIZ ERKEKLER EPE

1.Emir Akal                                    Özel Erzurum Bilge Ortaokulu

2.Yiğit Emre Tanrıverdi                  İzmir İYTEV Özel Yücel Tonguç Ortaokulu

3.Deniz Utku Atmaca                    Ankara Maltepe Ortaokulu

3.Sarp Güçlü Kayral                      İstanbul Özel Kemerburgaz Doğa Bilim Ortaokulu

YILDIZ KIZLAR KILIÇ

1.Bilge Su Gür                                Bursa Özel Mavi Dünya Ortaokulu

2.Sude Aksel                                  Ankara MEV Koleji Ortaokulu

3.Begüm Alkaya                             Ankara Özel Seviye Batıkent Ortaokulu

3.Serra Macit                                  Eskişehir Şehit Yunus Baykal Ortaokulu

YILDIZ ERKEKLER KILIÇ

1.Efe Dinç                                        Bursa Nilüfer İsmail Kadriye Solakoğlu Ortaokulu

2.Tolga Aslan                                   Özel Bursa Kültür Ortaokulu

3.Ensar Yiğit Aşırok                          İstanbul İTÜ Geliştirme Vakfı Ortaokulu

3.Kuzey Kümük                                Bursa Özel 3 Mart Ortaokulu

YILDIZ KIZLAR FLÖRE

1.Alisa İsbir                                       Ankara Oya Aydın Yıldız Ortaokulu

2.Lal Ertün                                        İstanbul T.V. Özel Şişli Terakki Ortaokulu

3.Defne Mercan Hocaoğlu                İstanbul Özel BİLNET Bahçeköy Ortaokulu

3.Neslihan Özhan                             İstanbul FMV Özel Işık Ortaokulu

YILDIZ ERKEKLER FLÖRE

1.Mustafa Burak Çufadar                 Özel Ankara Maya Ortaokulu

2.Alp Tuna Korkmaz                         İstanbul Özel BİLFEN Çamlıca Ortaokulu

3.Yusuf Arhan Doyaroğlu                 Kocaeli 28 Haziran Ortaokulu

3.Tan Sezer                                      İstanbul Özel BİLFEN Çamlıca Ortaokulu

GENÇ KADINLAR EPE

1.Şevval Sağır                                 Bahçelievler 100. Yıl Anadolu Lisesi

2.Sedef Şara Baydar                       Konya Meram Anadolu Lisesi

3.Emine İpek Aydın                         Kocaeli 24 Kasım Anadolu Lisesi

3.Lal Erman                                     İzmir Özel Çakabey Lisesi

GENÇ ERKEKLER EPE

1.Hilmi Taha Ekenler                       Konya Meram Özel Sınav Anadolu Lisesi 

2.Eren YAĞDIRAN Ankara             Batıkent Sınav Koleji 

3.Gürgün Dayıoğlu                          İzmir Özel Saint Joseph Fransız Koleji 

3.Kaan Gümüş                                Ankara TVF Spor Lisesi

GENÇ KADINLAR KILIÇ

1.Melis Sarıçam                              Özel Bursa Özlüce Doğa Anadolu Lisesi

2.Sevgi Er                                       Eskişehir Gazi Mustafa Kemal Anadolu Lisesi

3.Maya Ataç Kurtulmuş                  Özel İstanbul Saint Joseph Fransız Koleji

3.Yasemin Yeltekin                         Eskişehir Salih Zeki Anadolu Lisesi

GENÇ ERKEKLER KILIÇ

1.Emirhan Çiftçi                              Kastamonu Fen Lisesi

2.Özkan Zorlu Yıldırım                   Ankara Özel Mustafa Özal Anadolu Lisesi

3.Muhammed Furkan Kalender      Ankara Pursaklar Ayyıldız Anadolu Lisesi

4.Eren Kılınç                                   Özel Bursa Eğitim Kalesi Vakfı Anadolu Lisesi

GENÇ KADINLAR FLÖRE

1.Nazlı Ceren Alioğlu                     TED Ankara Koleji

2.Eylül Deniz Türkkan                    Ankara Özel Bahçelievler Lisesi 

3.Melike Taşdelen                          Kocaeli Şehit Özcan Kan Fen Lisesi

3.Deniz Sena Topkoru                   İzmir Karşıyaka Lisesi

GENÇ ERKEKLER FLÖRE

1.Tuncer Poyraz                             İstanbul Özel Sev Koleji

2.Utku Özyalçın                              İstanbul Özel BİLFEN Anadolu Lisesi

3.Gökdeniz Oğuzhan                     Ankara Mehmet Rüştü Uzel meslek lisesi

3.Turhan Berke Külcü                    Özel Balıkesir AÇI Anadolu Lisesi














Gençler Erkek Kılıç sonuçları için tıklayınız.
Gençler Bayan Kılıç sonuçları için tıklayınız.
Gençler Erkek Epe sonuçları için tıklayınız.
Gençler Bayan Epe sonuçları için tıklayınız.
Gençler Erkek Flöre sonuçları için tıklayınız.
Gençler Bayan Flöre sonuçları için tıklayınız.
Yıldız Erkek Kılıç sonuçları için tıklayınız.
Yıldız Bayan Kılıç sonuçları için tıklayınız.
Yıldız Erkek Epe sonuçları için tıklayınız.
Yıldız Bayan Epe sonuçları için tıklayınız.
Yıldız Erkek Flöre sonuçları için tıklayınız.
Yıldız Bayan Flöre sonuçları için tıklayınız.




Ana Sayfa