MİNİKLER, YILDIZLAR VE GENÇLER EPE AÇIK TURNUVA SONA ERDİ

20-21-22 Kasım tarihlerinde Trabzon’da düzenlenen Minikler, Yıldızlar ve Gençler Epe Açık Turnuva, Yomra Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.

Turnuvanın ilk gününde minikler bayan-erkek epe müsabakaları yapıldı.İlk gün müsabakalarında 86 minik eskrimci yarıştı.

Minikler bayan epe müsabakalarında Dila Ekrem 1’inci olarak altın madalya kazandı.Turnuvada 2’inci Defne Ceran, 3’üncü İdilsu Ağaoğlu, 3’üncü Vasilisa Selin Zülcan, 5’inci Ahsen Fırat, 6’ıncı Ela Sinem Bahşi, 7’inci Damlanur Sönmüş ve 8’inci Meryem Hanne Erbil oldu.Dereceye giren bayan eskrimcilere ödüllerini, Trabzon Telekom Spor Kulübü İdarecisi Hasan Kavanoz verdi.

Minikler erkek epe müsabakalarında ise  Deniz Utku Atmaca 1’lik elde ederek altın madalya kazandı.Yarışmada 2’inci Eren Turgut Karslı, 3’üncü Ozan Nicolas İğnelioğlu, 3’üncü Volkan Örer, 5’inci Hümbetli Eyvaz, 6’ıncı Murat Meriç, 7’inci Sinan Emüler ve 8’inci Arhan Algur oldu. Minik erkekler epe ödüllerini, Yomra Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Cengiz Aydoğdu verdi.



Turnuvanın ikinci günündeki Yıldızlar bayan-erkek epe müsabakaları 131 eskrimcinin katılımıyla gerçekleşti.

Yıldızlar bayan epe müsabakalarında Merve Ersoy 1’inci olarak altın madalya kazandı.Turnuvada 2’inci Çağla Karabağ, 3’üncü Use Çisem Ay, 3’üncü Ayşe Miraç Giçi, 5’inci Beyza Halvacıay, 6’ıncı Günseli Deniz Bozdemir, 7’inci Şimal İda Çevik ve 8’inci Elif Asena Çakıcı oldu.Dereceye giren bayan eskrimcilere ödüllerini, Yomra Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Cengiz Aydoğdu verdi.


Yıldızlar erkek epe müsabakalarında ise Bumin Kağan Özdemir 1’lik elde ederek altın madalya kazandı.Yarışmada 2’inci Rahmi Kaan Buyan, 3’üncü Ali Ege Say, 3’üncü Emre Tarakçı, 5’inci Batuhan Evrim Selçuk, 6’ıncı Batuhan Kurucu, 7’inci  Metin Tayanç ve 8’inci Hilmi Taha Ekenler oldu. Yıldız erkekler epe ödüllerini, Türkiye Eskrim Federasyonu Başkan Yardımcısı Halit Bostancı ve Yönetim Kurulu Üyesi Sabri Pekcandanoğlu verdi.

Turnuvanın son gününde ise Gençler bayan-erkek epe müsabakaları yapıldı.Gençler müsabakalarında 137 eskrimci ter döktü.

Gençler bayan epe müsabakalarında Bağdagül Tuncan 1’inci olarak altın madalya kazandı.Turnuvada 2’inci Aybüke Öztürkmen, 3’üncü Günseli Deniz Bozdemir, 3’üncü Ayşe Miraç Giçi, 5’inci Merve Ersoy, 6’ıncı Berfin Şevval Alabaş, 7’inci Begüm Ataker ve 8’inci Nisanur Özkalaycı oldu.Dereceye giren bayan eskrimcilere ödüllerini, Yomra Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Cengiz Aydoğdu verdi.

Gençler erkek epe müsabakalarında ise  Ömer Kaan Öztunç 1’lik elde ederek altın madalya kazandı.Yarışmada 2’inci Muhammet Haluk Çimenli, 3’üncü Bumin Kaan Özdemir, 3’üncü İsmail Ege Şimşek , 5’inci Ali Ege Say, 6’ıncı Erkan Atabay, 7’inci Harun Mihrioğlu ve 8’inci Yusuf İslam Yavuz oldu. Genç erkekler epe ödüllerini, Türkiye Eskrim Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Sabri Pekcandanoğlu verdi.



MİNİK BAYAN SONUÇ PDF

MİNİK ERKEK SONUÇ PDF 

YILDIZ ERKEK SONUÇ PDF

YILDIZ BAYAN SONUÇ PDF 

GENÇ ERKEK SONUÇ PDF

GENÇ BAYAN SONUÇ PDF



HABERLER