Round #1 - Pool
Round Seeding
Seed Name Class./Rank Club(s) Status
1 HALVACIAY Beyza EFSAES 
2 ERSOY Merve ADIYG 
3 GIÇI Ayşe Miraç ADIYG 
4 BOZDEMIR Günseli Deniz AESK 
5 AYDIN Emine İpek KOCABBKS 
6 KARABAĞ Çağla ANKAEVPS 
7 ERIŞ Zeynep Begüm İSTA-F 
8 KILBAŞ Aleyna ÇANKES 
9 TÜRE Zeynep EFSAES 
10 ERMAN Lal 10  İZMİBBG 
11 ASLAN Sıdal 11  ANKAEVPS 
12 ÖZKURT Elif 12  İSTA-F 
13 AKINCI Mehtap Mira 13  İSTA-F 
14 POLAT Yaren Nur 14  ÇANKES 
15 SAĞIR Şevval 16  ANKAEVPS 
16 EROL Poyraz 17  İSTA-F 
17 YAVUZ Nihal 18  50.YİBİS 
18 SOYKAN Deniz 19  İZMİBBG 
19 ŞEKER Ilgın Betül 20  EFSAES 
20 KURBAN Yağmur 21  EFSAES 
21 SALEPÇI Almila 22  EFSAES 
22 BALCIOĞLU Elif 23  İSTA-F 
23 YURTOĞLU Nil 24  İSTA-F 
24 BAYDAR Sedef Şara 25  EFSAES 
25 IŞITAN Kar 26  ÇANKES 
26 CANBAY Miray 27  AYBEE 
27 ÇELIK Sıla 29  KOCAGS 
28 CERAN Defne 30  EFSAES 
29 BOZBIYIK Doğa 32  ANGOPE 
30 DEMIR Ecem 33  EFSAES 
31 ÖZDAL Zeynep 34  ALANBS 
32 EKREM Dila 35  İSTA-F 
33 GÖKHAN Sude 36  EFSAES 
34 VAROL Sude Nur 38  İZMİBBG 
35 GÜLDÜR Naz 39  ÇANKES 
36 KAYIKÇIOGLU Aşkın Nur 41  İSTA-F 
37 AĞAOĞLU İdilsu 42  İZMİBBG 
38 ŞAHIN Irmak 44  ÇANKES 
39 SÖNMÜŞ Yağmur 47  ANTA-F 
40 SARPKAYA Lal 49  İSTA-F 
41 KARADENIZ Semiha 50  MERSESK 
42 OĞUZLU Dila 51  İSTA-F 
43 KÖSE Aybike 52  İSTA-F 
44 YURDAKUL Tuana Nil 53  İSTA-F 
45 BAHŞI Ela Sinem 54  İSTA-F 
46 TUNCA Elif Bilge 59  ÇANKES 
47 SÖNMÜŞ Damlanur 61  ANTA-F 
48 SOYAL Pelin 65  ASPG 
49 BOZBIYIK Nehir 67  ANGOPE 
50 KURT Kardelen 70  TRABTSK 
51 AK Esra Zeynep 82  ANTA-F 
52 KAVANOZ YAREN 83  TRABTSK 
53 LEVENT Hilal 86  ANTA-F 
54 ÇAKICI Esmanur 101  TRABTSK 
55 UNUTULMAZ Aslı 111  ANTA-F 
56 KEÇECI Gülsüm Nisan 115  DÜZCF 
57 ARICI Miray Selin 125  ASPG 
58 ŞERIFSOY Derya 126  TEDS 
59 GÜNGÖR Elif Maya 129  İSTA-F 
60 FIRAT Tuna 137  İSTA-F 
61 ÖZDEMIR Doğa Duru 147  TEDS 
62 ÖZDEN Beyza   KOCABBKS 
63 ALKAN Betül   DARIJ 
64 EYIPOĞLU Selin   BURS 
65 ACAR DİLA ZEYNEP   İSTA-F 
66 TANINMIŞ Marufa   DARIJ 
67 MEMIŞ Belemir Nisa   DARIJ 
68 CESUR Beyza   BURS 
69 YILMAZ Sena   DÜZCF 
Round Scores
Pool #1
On strip 1  at 12:15 PM
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TS TR Ind
BALCIOĞLU Elif
İSTA-F
1 D3 D4 D3 V5 D4 V5 2 0.33 24 27 -3
HALVACIAY Beyza
EFSAES
2 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1.00 30 16 +14
KARADENIZ Semiha
MERSESK
3 V5 D4 V5 V5 D4 V5 4 0.67 28 26 +2
YURTOĞLU Nil
İSTA-F
4 V5 D3 D4 V5 D3 V5 3 0.50 25 22 +3
ÖZDEMIR Doğa Duru
TEDS
5 D3 D0 D4 D1 D2 D4 0 0.00 14 30 -16
TUNCA Elif Bilge
ÇANKES
6 V5 D4 V5 V5 V5 V5 5 0.83 29 22 +7
ÖZDEN Beyza
KOCABBKS
7 D4 D2 D4 D3 V5 D4 1 0.17 22 29 -7

Pool #2
On strip 2  at 12:15 PM
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TS TR Ind
GÜNGÖR Elif Maya
İSTA-F
1 D0 D3 D0 D3 V5 D2 1 0.17 13 28 -15
SÖNMÜŞ Yağmur
ANTA-F
2 V5 D3 D1 V5 V5 D0 3 0.50 19 18 +1
ŞEKER Ilgın Betül
EFSAES
3 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1.00 30 16 +14
SARPKAYA Lal
İSTA-F
4 V5 V5 D3 V5 V5 D1 4 0.67 24 16 +8
IŞITAN Kar
ÇANKES
5 V5 D3 D3 D3 V5 D2 2 0.33 21 23 -2
ALKAN Betül
DARIJ
6 D3 D0 D0 D2 D0 D0 0 0.00 5 30 -25
ERSOY Merve
ADIYG
7 V5 V5 D4 V5 V5 V5 5 0.83 29 10 +19

Pool #3
On strip 3  at 12:15 PM
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TS TR Ind
FIRAT Tuna
İSTA-F
1 D2 D1 D3 D3 D1 V5 1 0.17 15 28 -13
KURBAN Yağmur
EFSAES
2 V5 D3 V5 V5 V4 V4 5 0.83 26 15 +11
GIÇI Ayşe Miraç
ADIYG
3 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1.00 30 17 +13
OĞUZLU Dila
İSTA-F
4 V5 D3 D4 V5 D4 D2 2 0.33 23 27 -4
ŞAHIN Irmak
ÇANKES
5 V5 D0 D3 D4 V5 D1 2 0.33 18 27 -9
ŞERIFSOY Derya
TEDS
6 V5 D2 D4 V5 D4 D1 2 0.33 21 24 -3
SOYKAN Deniz
İZMİBBG
7 D3 D3 D2 V5 V5 V5 3 0.50 23 18 +5

Pool #4
On strip 4  at 12:15 PM
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TS TR Ind
AĞAOĞLU İdilsu
İZMİBBG
1 D2 V5 V5 V5 V5 V5 5 0.83 27 14 +13
SALEPÇI Almila
EFSAES
2 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1.00 30 15 +15
KÖSE Aybike
İSTA-F
3 D1 D1 D2 V5 D3 V5 2 0.33 17 24 -7
BOZDEMIR Günseli Deniz
AESK
4 D2 D4 V5 V5 D2 V5 3 0.50 23 23 0
ARICI Miray Selin
ASPG
5 D3 D3 D4 D2 D2 D3 0 0.00 17 30 -13
YAVUZ Nihal
50.YİBİS
6 D2 D2 V5 V5 V5 V5 4 0.67 24 20 +4
EYIPOĞLU Selin
BURS
7 D1 D3 D0 D4 V5 D3 1 0.17 16 28 -12

Pool #5
On strip 5  at 12:15 PM
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TS TR Ind
YURDAKUL Tuana Nil
İSTA-F
1 V5 V5 D2 V5 V5 V5 5 0.83 27 19 +8
AYDIN Emine İpek
KOCABBKS
2 D3 V5 V5 V5 D4 V5 4 0.67 27 14 +13
TANINMIŞ Marufa
DARIJ
3 D1 D3 D0 D4 D2 V5 1 0.17 15 27 -12
KAYIKÇIOGLU Aşkın Nur
İSTA-F
4 V5 D0 V5 V5 V5 V5 5 0.83 25 19 +6
SAĞIR Şevval
ANKAEVPS
5 D4 D0 V5 D4 D3 V5 2 0.33 21 27 -6
BAYDAR Sedef Şara
EFSAES
6 D4 V5 V5 D4 V5 V5 4 0.67 28 23 +5
KEÇECI Gülsüm Nisan
DÜZCF
7 D2 D1 D2 D4 D3 D4 0 0.00 16 30 -14

Pool #6
On strip 6  at 12:15 PM
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TS TR Ind
BAHŞI Ela Sinem
İSTA-F
1 D1 D0 D2 V5 V5 D4 2 0.33 17 24 -7
KARABAĞ Çağla
ANKAEVPS
2 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1.00 30 17 +13
UNUTULMAZ Aslı
ANTA-F
3 V5 D4 D1 V5 V5 D3 3 0.50 23 21 +2
EROL Poyraz
İSTA-F
4 V5 D4 V5 V5 V5 V5 5 0.83 29 14 +15
CANBAY Miray
AYBEE
5 D2 D3 D4 D0 V5 D2 1 0.17 16 25 -9
MEMIŞ Belemir Nisa
DARIJ
6 D2 D1 D2 D2 D0 D1 0 0.00 8 30 -22
GÜLDÜR Naz
ÇANKES
7 V5 D4 V5 D4 V5 V5 4 0.67 28 20 +8

Pool #7
On strip 7  at 12:15 PM
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TS TR Ind
POLAT Yaren Nur
ÇANKES
1 D4 V5 V5 V5 D4 V5 4 0.67 28 18 +10
ERIŞ Zeynep Begüm
İSTA-F
2 V5 V5 V5 D0 V5 V5 5 0.83 25 22 +3
ÇELIK Sıla
KOCAGS
3 D4 D4 V5 D4 D4 D3 1 0.17 24 28 -4
ÇAKICI Esmanur
TRABTSK
4 D1 D4 D3 V5 D2 D3 1 0.17 18 25 -7
SÖNMÜŞ Damlanur
ANTA-F
5 D3 V5 V5 D0 V5 V5 4 0.67 23 18 +5
GÖKHAN Sude
EFSAES
6 V5 D3 V5 V5 D1 V5 4 0.67 24 23 +1
BOZBIYIK Nehir
ANGOPE
7 D0 D2 V5 V5 D3 D3 2 0.33 18 26 -8

Pool #8
On strip 8  at 12:15 PM
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TS TR Ind
KILBAŞ Aleyna
ÇANKES
1 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1.00 30 10 +20
AKINCI Mehtap Mira
İSTA-F
2 D1 D3 D2 V5 V5 V5 3 0.50 21 19 +2
SOYAL Pelin
ASPG
3 D0 V5 D2 D2 D3 V5 2 0.33 17 27 -10
CERAN Defne
EFSAES
4 D3 V5 V5 V5 V5 V5 5 0.83 28 19 +9
KAVANOZ YAREN
TRABTSK
5 D4 D2 V5 D4 V5 D4 2 0.33 24 23 +1
VAROL Sude Nur
İZMİBBG
6 D2 D0 V5 D3 D1 V5 2 0.33 16 26 -10
CESUR Beyza
BURS
7 D0 D2 D4 D3 V5 D3 1 0.17 17 29 -12

Pool #9
On strip 9  at 12:15 PM
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TS TR Ind
EKREM Dila
İSTA-F
1 V5 V5 V5 V5 V5 D4 5 0.83 29 16 +13
YILMAZ Sena
DÜZCF
2 D1 V5 D1 D4 D0 D1 1 0.17 12 28 -16
LEVENT Hilal
ANTA-F
3 D2 D3 D0 D0 D1 D3 0 0.00 9 30 -21
ÖZKURT Elif
İSTA-F
4 D1 V5 V5 V5 D4 D3 3 0.50 23 20 +3
TÜRE Zeynep
EFSAES
5 D3 V5 V5 D4 D1 V5 3 0.50 23 21 +2
BOZBIYIK Doğa
ANGOPE
6 D4 V5 V5 V5 V5 V5 5 0.83 29 15 +14
KURT Kardelen
TRABTSK
7 V5 V5 V5 V5 D2 D4 4 0.67 26 21 +5

Pool #10
On strip 10  at 12:15 PM
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TS TR Ind
ERMAN Lal
İZMİBBG
1 D3 V5 V5 V5 V5 4 0.80 23 15 +8
ASLAN Sıdal
ANKAEVPS
2 V5 V5 D4 V4 D4 3 0.60 22 16 +6
ACAR DİLA ZEYNEP
İSTA-F
3 D0 D1 D0 D3 D2 0 0.00 6 25 -19
ÖZDAL Zeynep
ALANBS
4 D4 V5 V5 V5 D3 3 0.60 22 18 +4
AK Esra Zeynep
ANTA-F
5 D4 D2 V5 D4 D4 1 0.20 19 22 -3
DEMIR Ecem
EFSAES
6 D2 V5 V5 V5 V5 4 0.80 22 18 +4

Round #2 - DE
Round Seeding
Seed Name Class./Rank Club(s) V V/M TS TR Ind Status
1 KILBAŞ Aleyna ÇANKES  1.00  30  10  +20  Advanced
2 SALEPÇI Almila 22  EFSAES  1.00  30  15  +15  Advanced
3T ŞEKER Ilgın Betül 20  EFSAES  1.00  30  16  +14  Advanced
3T HALVACIAY Beyza EFSAES  1.00  30  16  +14  Advanced
5T KARABAĞ Çağla ANKAEVPS  1.00  30  17  +13  Advanced
5T GIÇI Ayşe Miraç ADIYG  1.00  30  17  +13  Advanced
7 ERSOY Merve ADIYG  0.83  29  10  +19  Advanced
8 EROL Poyraz 17  İSTA-F  0.83  29  14  +15  Advanced
9 BOZBIYIK Doğa 32  ANGOPE  0.83  29  15  +14  Advanced
10 EKREM Dila 35  İSTA-F  0.83  29  16  +13  Advanced
11 AĞAOĞLU İdilsu 42  İZMİBBG  0.83  27  14  +13  Advanced
12 KURBAN Yağmur 21  EFSAES  0.83  26  15  +11  Advanced
13 CERAN Defne 30  EFSAES  0.83  28  19  +9  Advanced
14 YURDAKUL Tuana Nil 53  İSTA-F  0.83  27  19  +8  Advanced
15 TUNCA Elif Bilge 59  ÇANKES  0.83  29  22  +7  Advanced
16 KAYIKÇIOGLU Aşkın Nur 41  İSTA-F  0.83  25  19  +6  Advanced
17 ERIŞ Zeynep Begüm İSTA-F  0.83  25  22  +3  Advanced
18 ERMAN Lal 10  İZMİBBG  0.80  23  15  +8  Advanced
19 DEMIR Ecem 33  EFSAES  0.80  22  18  +4  Advanced
20 AYDIN Emine İpek KOCABBKS  0.67  27  14  +13  Advanced
21 POLAT Yaren Nur 14  ÇANKES  0.67  28  18  +10  Advanced
22 GÜLDÜR Naz 39  ÇANKES  0.67  28  20  +8  Advanced
23 SARPKAYA Lal 49  İSTA-F  0.67  24  16  +8  Advanced
24 BAYDAR Sedef Şara 25  EFSAES  0.67  28  23  +5  Advanced
25 KURT Kardelen 70  TRABTSK  0.67  26  21  +5  Advanced
26 SÖNMÜŞ Damlanur 61  ANTA-F  0.67  23  18  +5  Advanced
27 YAVUZ Nihal 18  50.YİBİS  0.67  24  20  +4  Advanced
28 KARADENIZ Semiha 50  MERSESK  0.67  28  26  +2  Advanced
29 GÖKHAN Sude 36  EFSAES  0.67  24  23  +1  Advanced
30 ASLAN Sıdal 11  ANKAEVPS  0.60  22  16  +6  Advanced
31 ÖZDAL Zeynep 34  ALANBS  0.60  22  18  +4  Advanced
32 SOYKAN Deniz 19  İZMİBBG  0.50  23  18  +5  Advanced
33 YURTOĞLU Nil 24  İSTA-F  0.50  25  22  +3  Advanced
34 ÖZKURT Elif 12  İSTA-F  0.50  23  20  +3  Advanced
35T UNUTULMAZ Aslı 111  ANTA-F  0.50  23  21  +2  Advanced
35T TÜRE Zeynep EFSAES  0.50  23  21  +2  Advanced
37 AKINCI Mehtap Mira 13  İSTA-F  0.50  21  19  +2  Advanced
38 SÖNMÜŞ Yağmur 47  ANTA-F  0.50  19  18  +1  Advanced
39 BOZDEMIR Günseli Deniz AESK  0.50  23  23  Advanced
40 KAVANOZ YAREN 83  TRABTSK  0.33  24  23  +1  Advanced
41 IŞITAN Kar 26  ÇANKES  0.33  21  23  -2  Advanced
42 BALCIOĞLU Elif 23  İSTA-F  0.33  24  27  -3  Advanced
43 ŞERIFSOY Derya 126  TEDS  0.33  21  24  -3  Advanced
44 OĞUZLU Dila 51  İSTA-F  0.33  23  27  -4  Advanced
45 SAĞIR Şevval 16  ANKAEVPS  0.33  21  27  -6  Advanced
46T BAHŞI Ela Sinem 54  İSTA-F  0.33  17  24  -7  Advanced
46T KÖSE Aybike 52  İSTA-F  0.33  17  24  -7  Advanced
48 BOZBIYIK Nehir 67  ANGOPE  0.33  18  26  -8  Advanced
49 ŞAHIN Irmak 44  ÇANKES  0.33  18  27  -9  Advanced
50 SOYAL Pelin 65  ASPG  0.33  17  27  -10  Eliminated
51 VAROL Sude Nur 38  İZMİBBG  0.33  16  26  -10  Eliminated
52 AK Esra Zeynep 82  ANTA-F  0.20  19  22  -3  Eliminated
53 ÇELIK Sıla 29  KOCAGS  0.17  24  28  -4  Eliminated
54 ÖZDEN Beyza   KOCABBKS  0.17  22  29  -7  Eliminated
55 ÇAKICI Esmanur 101  TRABTSK  0.17  18  25  -7  Eliminated
56 CANBAY Miray 27  AYBEE  0.17  16  25  -9  Eliminated
57 CESUR Beyza   BURS  0.17  17  29  -12  Eliminated
58 EYIPOĞLU Selin   BURS  0.17  16  28  -12  Eliminated
59 TANINMIŞ Marufa   DARIJ  0.17  15  27  -12  Eliminated
60 FIRAT Tuna 137  İSTA-F  0.17  15  28  -13  Eliminated
61 GÜNGÖR Elif Maya 129  İSTA-F  0.17  13  28  -15  Eliminated
62 YILMAZ Sena   DÜZCF  0.17  12  28  -16  Eliminated
63 ARICI Miray Selin 125  ASPG  0.00  17  30  -13  Eliminated
64 KEÇECI Gülsüm Nisan 115  DÜZCF  0.00  16  30  -14  Eliminated
65 ÖZDEMIR Doğa Duru 147  TEDS  0.00  14  30  -16  Eliminated
66 ACAR DİLA ZEYNEP   İSTA-F  0.00  25  -19  Eliminated
67 LEVENT Hilal 86  ANTA-F  0.00  30  -21  Eliminated
68 MEMIŞ Belemir Nisa   DARIJ  0.00  30  -22  Eliminated
69 ALKAN Betül   DARIJ  0.00  30  -25  Eliminated
Round Scores
View tableau from
Table of 64 Table of 32 Table of 16 Table of 8 Semi-Finals Finals  
             
(1) KILBAŞ Aleyna
ÇANKES
 
  (1) KILBAŞ Aleyna
ÇANKES
 
(64) -BYE-   
    (1) KILBAŞ Aleyna
ÇANKES
 
(33) YURTOĞLU Nil
İSTA-F
 
  15 - 12 
  (32) SOYKAN Deniz
İZMİBBG
 
 
(32) SOYKAN Deniz
İZMİBBG
 
15 - 8   
    (1) KILBAŞ Aleyna
ÇANKES
 
(17) ERIŞ Zeynep Begüm
İSTA-F
 
  15 - 10 
  (17) ERIŞ Zeynep Begüm
İSTA-F
 
   
(48) BOZBIYIK Nehir
ANGOPE
 
15 - 7     
    (16) ERIŞ Zeynep Begüm
İSTA-F
 
 
(49) ŞAHIN Irmak
ÇANKES
 
  15 - 9   
  (16) ŞAHIN Irmak
ÇANKES
 
 
(16) KAYIKÇIOGLU Aşkın Nur
İSTA-F
 
15 - 12   
    (1) KILBAŞ Aleyna
ÇANKES
 
(9) BOZBIYIK Doğa
ANGOPE
 
  15 - 4 
  (9) BOZBIYIK Doğa
ANGOPE
 
   
(56) -BYE-       
    (9) BOZBIYIK Doğa
ANGOPE
 
   
(41) IŞITAN Kar
ÇANKES
 
  15 - 11     
  (24) IŞITAN Kar
ÇANKES
 
     
(24) BAYDAR Sedef Şara
EFSAES
 
15 - 11       
    (8) BOZBIYIK Doğa
ANGOPE
 
 
(25) KURT Kardelen
TRABTSK
 
  15 - 9   
  (25) KURT Kardelen
TRABTSK
 
   
(40) KAVANOZ YAREN
TRABTSK
 
15 - 13     
    (8) EROL Poyraz
İSTA-F
 
 
(57) -BYE-    15 - 12   
  (8) EROL Poyraz
İSTA-F
 
 
(8) EROL Poyraz
İSTA-F
 
   
    (1) HALVACIAY Beyza
EFSAES
 
(5) GIÇI Ayşe Miraç
ADIYG
 
  15 - 8 
  (5) GIÇI Ayşe Miraç
ADIYG
 
   
(60) -BYE-       
    (5) AKINCI Mehtap Mira
İSTA-F
 
   
(37) AKINCI Mehtap Mira
İSTA-F
 
  13 - 12     
  (28) AKINCI Mehtap Mira
İSTA-F
 
     
(28) KARADENIZ Semiha
MERSESK
 
15 - 10       
    (5) AKINCI Mehtap Mira
İSTA-F
 
   
(21) POLAT Yaren Nur
ÇANKES
 
  15 - 13     
  (21) POLAT Yaren Nur
ÇANKES
 
       
(44) OĞUZLU Dila
İSTA-F
 
15 - 6         
    (12) POLAT Yaren Nur
ÇANKES
 
     
(53) -BYE-    15 - 6       
  (12) KURBAN Yağmur
EFSAES
 
     
(12) KURBAN Yağmur
EFSAES
 
       
    (4) HALVACIAY Beyza
EFSAES
 
 
(13) CERAN Defne
EFSAES
 
  15 - 8   
  (13) CERAN Defne
EFSAES
 
   
(52) -BYE-       
    (13) AYDIN Emine İpek
KOCABBKS
 
   
(45) SAĞIR Şevval
ANKAEVPS
 
  15 - 12     
  (20) AYDIN Emine İpek
KOCABBKS
 
     
(20) AYDIN Emine İpek
KOCABBKS
 
15 - 10       
    (4) HALVACIAY Beyza
EFSAES
 
 
(29) GÖKHAN Sude
EFSAES
 
  15 - 9   
  (29) TÜRE Zeynep
EFSAES
 
   
(36) TÜRE Zeynep
EFSAES
 
15 - 12     
    (4) HALVACIAY Beyza
EFSAES
 
 
(61) -BYE-    15 - 8   
  (4) HALVACIAY Beyza
EFSAES
 
 
(4) HALVACIAY Beyza
EFSAES
 
   
    (1) HALVACIAY Beyza
EFSAES
 
(3) ŞEKER Ilgın Betül
EFSAES
 
  15 - 12 
  (3) ŞEKER Ilgın Betül
EFSAES
 
   
(62) -BYE-       
    (3) ASLAN Sıdal
ANKAEVPS
 
   
(35) UNUTULMAZ Aslı
ANTA-F
 
  15 - 11     
  (30) ASLAN Sıdal
ANKAEVPS
 
     
(30) ASLAN Sıdal
ANKAEVPS
 
15 - 10       
    (3) ASLAN Sıdal
ANKAEVPS
 
   
(19) DEMIR Ecem
EFSAES
 
  15 - 9     
  (19) DEMIR Ecem
EFSAES
 
       
(46) BAHŞI Ela Sinem
İSTA-F
 
15 - 14         
    (14) YURDAKUL Tuana Nil
İSTA-F
 
     
(51) -BYE-    15 - 7       
  (14) YURDAKUL Tuana Nil
İSTA-F
 
     
(14) YURDAKUL Tuana Nil
İSTA-F
 
       
    (3) ASLAN Sıdal
ANKAEVPS
 
   
(11) AĞAOĞLU İdilsu
İZMİBBG
 
  15 - 8     
  (11) AĞAOĞLU İdilsu
İZMİBBG
 
       
(54) -BYE-           
    (11) GÜLDÜR Naz
ÇANKES
 
       
(43) ŞERIFSOY Derya
TEDS
 
  15 - 13         
  (22) GÜLDÜR Naz
ÇANKES
 
         
(22) GÜLDÜR Naz
ÇANKES
 
15 - 13           
    (6) SÖNMÜŞ Yağmur
ANTA-F
 
     
(27) YAVUZ Nihal
50.YİBİS
 
  15 - 11       
  (27) SÖNMÜŞ Yağmur
ANTA-F
 
       
(38) SÖNMÜŞ Yağmur
ANTA-F
 
15 - 11         
    (6) SÖNMÜŞ Yağmur
ANTA-F
 
     
(59) -BYE-    15 - 13       
  (6) KARABAĞ Çağla
ANKAEVPS
 
     
(6) KARABAĞ Çağla
ANKAEVPS
 
       
    (2) ERSOY Merve
ADIYG
 
 
(7) ERSOY Merve
ADIYG
 
  15 - 14   
  (7) ERSOY Merve
ADIYG
 
   
(58) -BYE-       
    (7) ERSOY Merve
ADIYG
 
   
(39) BOZDEMIR Günseli Deniz
AESK
 
  15 - 9     
  (26) BOZDEMIR Günseli Deniz
AESK
 
     
(26) SÖNMÜŞ Damlanur
ANTA-F
 
15 - 14       
    (7) ERSOY Merve
ADIYG
 
   
(23) SARPKAYA Lal
İSTA-F
 
  15 - 9     
  (23) SARPKAYA Lal
İSTA-F
 
       
(42) BALCIOĞLU Elif
İSTA-F
 
15 - 10         
    (10) EKREM Dila
İSTA-F
 
     
(55) -BYE-    15 - 14       
  (10) EKREM Dila
İSTA-F
 
     
(10) EKREM Dila
İSTA-F
 
       
    (2) ERSOY Merve
ADIYG
 
 
(15) TUNCA Elif Bilge
ÇANKES
 
  15 - 11   
  (15) TUNCA Elif Bilge
ÇANKES
 
   
(50) -BYE-       
    (15) ERMAN Lal
İZMİBBG
 
   
(47) KÖSE Aybike
İSTA-F
 
  13 - 11     
  (18) ERMAN Lal
İZMİBBG
 
     
(18) ERMAN Lal
İZMİBBG
 
15 - 11       
    (2) ERMAN Lal
İZMİBBG
 
 
(31) ÖZDAL Zeynep
ALANBS
 
  15 - 10   
  (31) ÖZKURT Elif
İSTA-F
 
   
(34) ÖZKURT Elif
İSTA-F
 
15 - 11     
    (2) ÖZKURT Elif
İSTA-F
 
 
(63) -BYE-    15 - 10   
  (2) SALEPÇI Almila
EFSAES
 
 
(2) SALEPÇI Almila
EFSAES
 
   
   

Final Results
Event finished at 5:23 PM
Place Name Club(s)
1 HALVACIAY Beyza EFSAES 
2 ERSOY Merve ADIYG 
3T ASLAN Sıdal ANKAEVPS 
3T KILBAŞ Aleyna ÇANKES 
5 BOZBIYIK Doğa ANGOPE 
6 ERMAN Lal İZMİBBG 
7 AKINCI Mehtap Mira İSTA-F 
8 SÖNMÜŞ Yağmur ANTA-F 
9 EROL Poyraz İSTA-F 
10 EKREM Dila İSTA-F 
11 YURDAKUL Tuana Nil İSTA-F 
12 ERIŞ Zeynep Begüm İSTA-F 
13 AYDIN Emine İpek KOCABBKS 
14 POLAT Yaren Nur ÇANKES 
15 GÜLDÜR Naz ÇANKES 
16 ÖZKURT Elif İSTA-F 
17 SALEPÇI Almila EFSAES 
18 ŞEKER Ilgın Betül EFSAES 
19T GIÇI Ayşe Miraç ADIYG 
19T KARABAĞ Çağla ANKAEVPS 
21 AĞAOĞLU İdilsu İZMİBBG 
22 KURBAN Yağmur EFSAES 
23 CERAN Defne EFSAES 
24 TUNCA Elif Bilge ÇANKES 
25 DEMIR Ecem EFSAES 
26 SARPKAYA Lal İSTA-F 
27 KURT Kardelen TRABTSK 
28 SOYKAN Deniz İZMİBBG 
29 TÜRE Zeynep EFSAES 
30 BOZDEMIR Günseli Deniz AESK 
31 IŞITAN Kar ÇANKES 
32 ŞAHIN Irmak ÇANKES 
33 KAYIKÇIOGLU Aşkın Nur İSTA-F 
34 BAYDAR Sedef Şara EFSAES 
35 SÖNMÜŞ Damlanur ANTA-F 
36 YAVUZ Nihal 50.YİBİS 
37 KARADENIZ Semiha MERSESK 
38 GÖKHAN Sude EFSAES 
39 ÖZDAL Zeynep ALANBS 
40 YURTOĞLU Nil İSTA-F 
41 UNUTULMAZ Aslı ANTA-F 
42 KAVANOZ YAREN TRABTSK 
43 BALCIOĞLU Elif İSTA-F 
44 ŞERIFSOY Derya TEDS 
45 OĞUZLU Dila İSTA-F 
46 SAĞIR Şevval ANKAEVPS 
47T BAHŞI Ela Sinem İSTA-F 
47T KÖSE Aybike İSTA-F 
49 BOZBIYIK Nehir ANGOPE 
50 SOYAL Pelin ASPG 
51 VAROL Sude Nur İZMİBBG 
52 AK Esra Zeynep ANTA-F 
53 ÇELIK Sıla KOCAGS 
54 ÖZDEN Beyza KOCABBKS 
55 ÇAKICI Esmanur TRABTSK 
56 CANBAY Miray AYBEE 
57 CESUR Beyza BURS 
58 EYIPOĞLU Selin BURS 
59 TANINMIŞ Marufa DARIJ 
60 FIRAT Tuna İSTA-F 
61 GÜNGÖR Elif Maya İSTA-F 
62 YILMAZ Sena DÜZCF 
63 ARICI Miray Selin ASPG 
64 KEÇECI Gülsüm Nisan DÜZCF 
65 ÖZDEMIR Doğa Duru TEDS 
66 ACAR DİLA ZEYNEP İSTA-F 
67 LEVENT Hilal ANTA-F 
68 MEMIŞ Belemir Nisa DARIJ 
69 ALKAN Betül DARIJ