Kuşadası Cup sona erdi

Kuşadası Belediyesi ile Türkiye Eskrim Federasyonu işbirliğinde düzenlenen Kuşadası Cup Süper Minikler&Minikler flöre ve kılıç müsabakaları bugün oynanan müsabakalarla tamamlandı

Kuşadası Cup’ın ikinci gününde süper minikler kılıç ve minikler flöre müsabakaları oynandı. Müsabakalar sonucunda dereceye giren isimler şu şekilde oluştu:

SÜPER MİNİK ERKEKLER KILIÇ

1.Ateş Efe Toker (Ankara ICT Spor Kulübü)

2.Kıvanç Cengiz (Eskişehir Demir Spor Kulübü)

3.Mete Alp Duru (İstanbul Parat Ripost Akademi Spor Kulübü)

3.Nedim Semih Mescioğlu (Bursa ferdi)

5.Yiğit Ayaz ((Bursa ferdi)

6.Arda Tanerler (Bursa ferdi)

7.Arda Akalın (Ankara Vişnelik Tenis Eskrim Spor Kulübü)

8.İsmail Çağan Öztürk (Zonguldak ferdi)

Dereceye giren sporculara madalyalarını Milli Takım Antrenörümüz ve Teknik Kurul Üyemiz Barış Övünç takdim etti.

SÜPER MİNİK KIZLAR KILIÇ

1.Duru Kırsırtlı (Bursa ferdi)

2.Akya Göllü (Ankara Pars Eskrim Gençlik Spor Kulübü)

3.Deniz Duvan (Ankara Vişnelik Tenis Eskrim Spor Kulübü)

3.Deniz Cemre Sarıalioğlu (Ankara Pars Eskrim Gençlik Spor Kulübü)

5.Ela Güneş (İstanbul Parat Ripost Akademi Spor Kulübü)

6.Ayça Keleş (Ankara Vişnelik Tenis Eskrim Spor Kulübü)

7.Gül İpek Oruncak (Ankara ICT Spor Kulübü)

8.Neris Ada Kabadere (Ankara Vişnelik Tenis Eskrim Spor Kulübü)

Dereceye giren sporculara madalyalarını Uluslararası eskrim hakemimiz Osman Tansu Tanaçan takdim etti.

MİNİK BAYANLAR FLÖRE

1.Fatma Zehra Anbarlılar (İstanbul Altınyurt Spor Kulübü)

2.Almıla Birçe Durukan (Ankara ferdi)

3.Elif Su Ay (Muğla Fethiye Eskrim Spor Kulübü)

3.Ebru Şahabettinoğlu (Ankara Çankaya Eskrim Spor Kulübü)

5.Müyesser Hilal Güreş (Muğla Fethiye Eskrim Spor Kulübü)

6.Derin Deniz Odabaş (İstanbul Altınyurt Spor Kulübü)

7.Ceylin Arden Uzun (İstanbul ferdi)

8.Filiz Ece Erdoğan (İstanbul Marmara Eskrim Spor Kulübü)

Dereceye giren sporculara madalyalarını milli eskrim hakemimiz ve müsabaka gözlemcisi Mehmet Şafak takdim etti.

MİNİK ERKEKLER FLÖRE

1.Baran Çobanoğlu (Ankara Çankaya Eskrim Spor Kulübü)

2.Kayhan Sırmacı (İstanbul ferdi)

3.Ada Budak (Muğla Fethiye Eskrim Spor Kulübü)

3.Halim Yiğit Ünver (Balıkesir ferdi)

5.Batuhan Mazlumoğlu (İstanbul Marmara Eskrim Spor Kulübü)

6.Tan Sezer (İstanbul Anokes Spor Kulübü)

7.Arda Tarımcı (İstanbul Marmara Eskrim Spor Kulübü)

8.Aras Atasoy (İzmir Göztepe Spor Kulübü)

Dereceye giren sporculara madalyalarını Organizasyon Kurulu Üyesi Erkan Saygaç takdim etti.







 

Süper Minikler Erkek Kılıç sonuçları için tıklayınız.
Süper Minikler Bayan Kılıç sonuçları için tıklayınız.
Süper Minikler Erkek Flöre sonuçları için tıklayınız.
Süper Minikler Bayan Flöre sonuçları için tıklayınız.
Minik Erkek Kılıç sonuçları için tıklayınız.
Minik Bayan Kılıç sonuçları için tıklayınız.
Minik Erkek Flöre sonuçları için tıklayınız.
Minik Bayan Flöre sonuçları için tıklayınız.


Ana Sayfa