Kahramanmaraş Yıldızlar Flöre Türkiye Şampiyonası

 

Yıldızlar Flöre Türkiye Şampiyonası 02-04 Aralık 2016 tarihlerinde Kahramanmaraş'da gerçekleştirildi. Müsabakaların ilk gününde 53 Bayan Flöreci yarıştı. İlk günde Altın madalyayı İstanbul Bölgesi Ferdi Sporcusu Büşra OKUMUŞ kazandı. Gümüş madalya Kocaeli Gençlik Spor Kulübünden Melike TAŞDELEN 'nin oldu. Müsabakayı üçüncü olarak Bronz madalyayı kazanan sporcular sırasıyla Marmara Eskrim Spor kulübünden Selma Defne KARATABAN ve Altınyurt Spor Kulübünden Elif Güneş POLAT oldu.  Sporculara madalyalarını Kahramanmaraş Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdürü Sayın Yusuf Bayram DEMİRCİ ve Türkiye Eskrim Federasyonu Başkan Vekili Sayın Ahmet Hakan HAYBER takdim ettiler. 

Müsabakaların ikinci gününde 81 Erkek flöreci yarıştı.İkinci günde  Altın madalyayı alan sporcu İstanbul Bölgesi Ferdi Sporcu Murat BAYRAKTAR. Gümüş madalyayı kazanan sporcu  İstanbul Bölgesi Ferdi Sporcu Berkay KATIRCI. Müsabakaları üçüncü olarak bronz madalyayı paylaşan sporcular  İstanbul Bölgesi Ferdi Sporcu Asrın KAMAKGÜN ve Altınyurt Spor Kulübünden Utku ÖZYALÇIN oldu.

Sporculara madalyalarını Kahramanmaraş Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sayın Ali İhsan KABAKCI ve Kahramanmaraş Göç İdaresi Müdürü Sayın Harun DEMİRKOL takdim ettiler.Bayan Flöre Sonçları için tıklayınız.
Erkek Flöre Sonçları için tıklayınız.
Bayan Flöre Takım  Sonçları için tıklayınız.
Erkek Flöre Takım  Sonçları için tıklayınız.
Ana Sayfa