İZMİR ALFEMO KIDS & TEENS CUP TAMAMLANDI

 

Türkiye Eskrim Federasyonu Faaliyet programında yer alan İzmir Alfemo Kıds & Teens Cup, 28-29 Mayıs tarihlerinde İzmir’de düzenlendi.

Süper Minik-Minik Flöre branşındaki yarışma, Bülent Özkul Spor Salonu’nda yapıldı.215 eskrimcinin bir araya geldiği turnuvada küçük eskrimciler kazanmak için kıyasıya yarıştı.

Süper Minik Erkek Flöre müsabakalarında altın madalyayı kazanan isim Batuhan Mazlumoğlu oldu.Yarışmada Bora Bestel gümüş madalya kazanırken, Kayhan Sırmacı, Barış Efe Ünver, Semih Akküncü, Arda Tarımcı, Utku Gez ve Ada Budak bronz madalyayı paylaştı.

Süper Minik Bayan Flöre müsabakalarında ise Alisa İsbir altın madalyaya uzandı.Almila Birçe Durukan gümüş madalya, Elif Su Ay, Umay Özgüner, Eda Kayıllıoğlu, Pınar Gönenç, Tuana Atmaca ve Defne Ünsal bronz madalya aldı.

Minik Erkek Flöre müsabakalarında Batu Günay altın madalyanın sahibi oldu.Deniz Emre Şahin Gümüş madalya kazanırken, Bora Yelce, Ömer Orhun Yılmaz, Bora Özaltın, Emir Yusuf Kesilmiş, Batuhan Mazlumoğlu ve Tommaso Iannaccone bronz madalya elde etti.

Minik Bayan Flöre müsabakalarında ise Selma Defne Karataban altın madalya kazandı.Yarışmayı Deniz Aktürk gümüş madalya, Alisa İsbir, Eda Kayıllıoğlu, Lal Ertün, Mercan Hocaoğlu, Miray Selin Arıcı ve Pınar Gönenç ise bronz madalyayla tamamladı.

Dereceye giren eskrimcilere ödülleri, Türkiye Eskrim Federasyonu Başkan Vekili Mehmet Uykun, Başkan Yardımcısı Halit Bostancı ve Yönetim Kurulu Üyesi Sabri Pekcandanoğlu tarafından verildi.SONUÇ PDF

SM ERKEK FLÖRE
SM BAYAN FLÖRE

M ERKEK FLÖRE
M BAYAN FLÖRE


HABERLER