Gençler Kılıç Flöre Türkiye Şampiyonası

 

İzmir'de düzenlenen Gençler Flöre Kılıç Türkiye Şampiyonasında ilk günde Bayanlar Flöre branşında 48 ve Kılıç branşında 46 sporcunun katılımıyla gerçekleştirildi. 

Bayanlar Kılıç branşında Altın madalyayı kazanan sporcu İstanbul Bölgesi Ferdi Sporcusu Fatma Zehra KÖSE, Gümüş madalyayı kazanan sporcu İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor kulübünden Deniz Selin ÜNLÜDAĞ. Bronz Madalyayı paylaşan sporcular Bursa Bölgesi Ferdi sporcular Aylin ÇAKIR ve Melis SARIÇAM oldu. 

Bayanlar Flöre branşında Altın madalyayı kazanan sporcu Çankaya Eskrim Spor kulübü sporcusu Firuze Ayşen GÜNEŞ .Gümüş madalyayı kazanan sporcu Mersin Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübünden Eylül İÇGÖREN. Bronz Madalyayı paylaşan sporcular  Balıkesir Bölgesi Ferdi Sporcusu Fatmanur GÜLEN ve İstanbul Bölgesi Ferdi sporcusu Büşra OKUMUŞ oldu. 

Sporculara ödüllerini teknik kurul koordinatörü Valery STURBABİN ve eskrim il temsilcisi Selçuk Mete YAZICI taktim ettiler.  

Erkekler Flöre branşında Altın madalyayı kazanan sporcu Altınyurt Spor Kulübünden Tolga YEŞİL. Gümüş madalyayı kazanan sporcu İstanbul Bölgesi Ferdi Sporcusu Engin Batuhan MENKÜER oldu. Müsabayı üçüncü olarak tamamlayan sporcular Balıkesir Bölgesi Ferdi sporcusu Turhan Berke KÜLCÜ ve Bursa Bölgesi Ferdi sporcusu Arda Birtan YILMAZ.

Erkekler Kılıç branşında Altın madalyayı kazanan sporcu Vişnelik Tenis Eskrim Spor Kulübünden Alp Ege KOÇ. Gümüş madalyayı kazanan sporcu Ankara Kılıç Gençlik ve Spor Kulübünden Mehmet Fatih ANT. Müsabakayı üçüncü olarak tamamlayan sporcular 
Ankara Kılıç Gençlik ve Spor Kulübünden İbrahim Ahmed ACAR ve  Vişnelik Tenis Eskrim Spor Kulübünden Yalın ŞAHİN.

Sporculara ödüllerini Müsabaka Gözlemcisi Sn.Mehmet ŞAFAK ve eskrim il temsilcisi Selçuk Mete YAZICI taktim ettiler.  











Genç Bayan Flöre Maç sonuçları için tıklayınız.
Genç Bayan Kılıç Maç sonuçları için tıklayınız.
Gençler Erkek Flöre Maç sonuçları için tıklayınız.
Gençler Erkek Kılıç Maç sonuçları için tıklayınız.

Gençler Bayan Flöre  Takım sonuçları için tıklayınız.
Gençler Erkek Kılıç  Takım sonuçları için tıklayınız.
Gençler Bayan  Kılıç  Takım sonuçları için tıklayınız.
Gençler Erkek Flöre Takım sonuçları için tıklayınız.



Ana Sayfa