Emirhan Çiftçi Avrupa Circuit altıncısı

Romanya’nın başkenti Bükreş’te düzenlenen Avrupa Yıldızlar Circuit Kılıç Turnuvasında mücadele eden sporcularımızdan Emirhan Çiftçi turnuvayı 6. sırada tamamlayarak önemli bir başarı elde etti

Emirhan Çiftçi’nin kazandığı bu başarının yanı sıra, Umut Kaya 12., Yağan Soykan 17., Özkan Zorlu Yıldırım ise 22. Sırada yer alarak 126 sporcunun yarıştığı turnuvayı üst sıralarda tamamlama başarısını gösterdi. Burak Bera Ağgez 35. olurken, Alperen Aydınözü, Muhammed Furkan Kalender, Osman Arda Katar, Selim Mourad Layouni ve Ahmet Turgut Taflan sırasıyla 40, 41, 42, 43 ve 44. sıraları elde ederek art arda sıralandı. Bilgehan Şahlan 47., Eren Kılıç 59., Sinan Par ise 79. oldu.

Bükreş’teki Avrupa Yıldızlar Circuit Kılıç Turnuvasında kadınlar kategorisinde müsabakalar yarın oynanacak.

ABD’nin Baltimore kentinde düzenlenen Büyük Kadınlar Kılıç Dünya Kupasında mücadele eden sporcularımızdan Iryna Shchukla 97., Emine Irmak Yücel ise 153. sırayı elde etti.

Fransa Aix Provence’de düzenlenen Gençler Dünya Kupasında flöre müsabakalarında  ise Engin Batuhan Menküer 54., Görkem Bekbulat 135., Utku Özyalçın 143.,  Alp Eyüpoğlu 163., Denizhan Ulutaş 168., Arda Birtan Yılmaz ise 171. oldu.

Almanya’nın Heidenheim kentinde düzenlenen Büyükler Epe Dünya Kupası müsabakalarında mücadele eden Emir Şendut 276. sırada yer aldı.

Polonya’nın Krakow kentinde düzenlenen Avrupa Yıldızlar Circuit Epe Turnuvasında erkekler kategorisinde bugün oynanan müsabakalar sonucunda ise Doruk Çika 84., Barış Can 136. oldu.          

 
 

 


Ana Sayfa