BÜYÜKLER EPE VE FLÖRE TÜRKİYE ŞAMPİYONASI DEVAM EDİYOR152 eskrimci katıldığı turnuvanın 2'inci gününde erkekler ferdi karşılaşmaları yapıldı.Erkekler Ferdi müsabakalarına Epe branşından 53, Flöre branşından 38 eskrimci katıldı. 

Şampiyonanın Erkek epe müsabaklarında Emir Şendut altın madalya, Murtaza Berkan Anıl gümüş madalya, Orkun Gökbulut ve Güray Sır ise bronz madalya kazandı.


Şampiyonanın Erkek Flöre müsabakalarında ise Martino Minuto altın madalyanın sahibi oldu.Turnuvada Barış Güler gümüş madalya alırken, Bora İsmail Biren ve Tevfik Burak Babaoğlu bronz madalya kazandı.

Büyükler Türkiye Eskrim Şampiyonası’nda dereceye giren erkek eskrimciler, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı ve Eskrim Federasyonu Eski Başkanı Müminhan Bilgin tarafından ödüllendirildi.Ayrıca, dereceye giren eskrimcilere Adıyaman’ın duyarlı iş adamları altın hediye etti.

Adıyaman Büyükler Epe ve Flöre Türkiye Şampiyonası ferdi müsabakaları 2’inci günün ardından tamamlandı.Şampiyona yarın yapılacak takım müsabakalarıyla sona erecek.


BÜYÜKLER ERKEKLER FERDİ MÜSABAKALARI 

EPE

KATILIMCILAR

PUL MÜSABAKALARI

PUL SONRASI KLASMAN

TABLO MÜSABAKALARI

YARI FİNAL-FİNAL

GENEL SIRALAMA

 

 FLÖRE

KATILIMCILAR

PUL MÜSABAKALARI

PUL SONRASI KLASMAN

TABLO MÜSABAKALARI

YARI FİNAL-FİNAL

GENEL SIRALAMA


HABERLER