Büyükler Epe - Flöre Türkiye Şampiyonası

 

  Adıyaman da düzenlenen Büyükler Epe Flöre Türkiye Şampiyonası ilk günde erkekler Epe branşında 55 ve bayanlar Epe branşında 35 sporcunun katılımı ile Adıyaman Yenimahalle Kapalı Spor salonunda gerçekleştirildi.

Erkekler Epe de dereceye girerek Altın madalyayı kazanan sporcu Mersin Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübünden Okan KARADENİZ. Gümüş madalyayı kazanan sporcu Mersin Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübünden Ali Ege SAY. Bronz madalya kazanan sporcular Afyon Eskrim Spor Kulübünden Harun MİHRİOĞLU ve Mersin Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübünden Ömer Kaan ÖZTUNÇ paylaştı. Sporculara ödüllerini Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sn. Seyit Ahmet BAĞCI taktim etti.

Bayanlar Epe de dereceye girerek Altın madalyayı kazanan sporcu Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor Kulübünden Gökçe GÜNAÇ, GÜMÜŞ madalyayı kazanana sporcu Ankara Eskrim Spor Kulübü sporcusu Begüm ATAKER. Bronz madalyayı kazanan sporcular Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor Kulübünden Aslihan KAYABAŞ ve Dilara ÜNAL paylaştılar.Sporculara ödüllerini Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sn. Seyit Ahmet BAĞCI taktim etti. 

Müsabakanın ikinci gününde Erkekler Flöre Branşında 39 sporcu Bayanlar Flöre branşında 25 sporcu katıldı.Erkekler Flöre müsabakasında Altın Madalyayı Adıyaman Gençlik Spor Kulübünden Martino MİNUTO kazanırken,Gümüş Madalyayı Marmara Eskrim Spor Kulubünden Tevfik Burak BABAOĞLU aldı.Müsabakayı üçüncü tamamlayan sporcular Marmara Eskrim Spor Kulübünden Muhammed Ege COŞGUN ve Altınyurt Spor Kulübünden Utku ÖZYALÇIN.
Sporculara Ödüllerini Türkiye Eskrim Federasyonu Başkanı Sn.Prof.Dr.Murat ATALI taktim etti.

Bayanlar Flöre müsabakasında Altın Madalyayı İstanbul Marmara Eskrim Spor Kulübü sporcusu İrem KARAMETE kazanırken, gümüş madalyayı Mersin Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü sporcusu Eylül İÇGÖREN kazandı .Müsabakaları üçüncü olarak tamamlayan sporcular Altınyurt Spor Kulübünden Cansu Umay VARDAR ve İstanbul Bölgesi Ferdi Sporcu Büşra OKUMUŞ.

Sporculara Ödüllerini Türkiye Eskrim Federasyonu Başkanı Sn.Prof.Dr.Murat ATALI ve Adıyaman Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Seyit Ahmet BAĞCI  taktim etti.


Erkekler Epe maç sonuçları için tıklayınız.

B
ayanlar Epe maç sonuçları için tıklayınız.

Erkekler Flöre Maç sonuçları için tıklayınız.

Bayanlar Flöre Maç Sonuçları için tıklayınız.

Takım Sonuçları için tıklayınız.


Ana Sayfa