KOCAELİ BÜYÜKLER EPE AÇIK TURNUVA SONA ERDİTürkiye Eskrim Federasyonu Aralık ayı faaliyet programında yer alan Büyükler Epe Açık Turnuva, final müsabakalarının ardından sona erdi.

95 eskrimcinin katılımıyla, Şehit Recep Topaloğlu Spor Salonu’nda düzenlenen turnuvanın ilk gününde bayanlarda pul müsabakaları oynandı.Erkek Epe müsabaklarında ise pul müsabakları ve tablo 64 müsabakaları gerçekleştirildi.

Turnuvanın ikinci ve son gününde ise yarı final-final karşılaşmalarına geçildi.Erkek Epe müsabakalarında Okan Karadeniz altın madalyanın sahibi oldu.Güray Sır gümüş madalya kazanırken, Kenan Aliev ve Berk Tataroğlu bronz madalyayı paylaştı.Dereceye giren isimlere ödüllerini  Kocaeli Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar verdi.

Bayan epe müsabakalarında ise Aybüke Öztürkmen altın madalyaya uzanan isim oldu.Yarışmada Gökçe Günaç gümüş madalya, Begüm Ataker ve Aslıhan Kayabaş bronz madalya kazandı.Bayanlarda derece alan isimlere ödülleri Kocaeli Kağıt Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Hamza Bakkal tarafından verildi.

Büyükler Epe Açık Turnuva ödül töreninin ardından tamamlandı.
SONUÇLAR

ERKEK EPE

KATILIMCILAR

PUL MÜSABAKALARI

PUL SONRASI KLASMAN

TABLO 64  TABLO 32

YARI FİNAL-FİNAL

GENEL SIRALAMA 


BAYAN EPE

KATILIMCILAR

PUL MÜSABAKALARI

PUL SONRASI KLASMAN

TABLO

YARI FİNAL-FİNAL

GENEL SIRALAMA

 


HABERLER