Büyükler Açık Turnuvada İlk Gün Tamamlandı

Eskrim Büyükler Açık Turnuvada ilk gün tamamlandı

 

Ankara Sincan Spor Salonunda bugün başlayan Büyükler Eskrim Açık Turnuvada, erkekler kategorisinde epe, flöre ve kılıç müsabakaları oynandı

Epe kategorisinde İzmir’den ferdi olarak katılan Emir Şendut altın madalyanın sahibi olurken, Konya Efsane Eskrim Spor Kulübünden Hilmi Taha Ekenler gümüş madalya kazandı. Afyon Eskrim Gençlik ve Spor Kulübünden Murtaza Berkan Anıl ile İzmir BFM Gençlik Spor Kulübünden Güray Sır bronz madalya elde etti. 

Flöre kategorisinde Adıyaman Gölbaşı 75. Yıl Cihan Spor Kulübünden Barış Güler birincilik kürsüsüne çıkarken, İstanbul Marmara Eskrim Spor Kulübünden Gökhan Akyalçın ikinciliği elde etti. İstanbul’dan ferdi olarak katılan Görkem Bekbulat ile İzmir Göztepe Spor Kulübünden Serçin Kosova üçüncülüğü paylaştı. 

Kılıç kategorisinde oynanan müsabakalar sonucunda ise Eskişehir Demir Spor Kulübünden Muhammed Anasız altın madalya kazandı. Ankara Anka Gençlik Spor Kulübünden Atakan İslam Hezer gümüş madalya elde ederken, Kastamonu Eskrim Gençlik Spor Kulübünden Mehmet Fatih Ant ile Ankara Kılıç Gençlik ve Spor Kulübünden Umut Kaya bronz madalyanın sahibi oldu.

 

Büyükler Eskrim Açık Turnuvası, yarın kadınlar kategorisinde oynanacak müsabakalarla sona erecek.
Büyükler Erkek Kılıç sonuçları için tıklayınız.
Büyükler Erkek Flöre sonuçları için tıklayınız.
Büyükler Erkek Epe sonuçları için tıklayınız.


Ana Sayfa