Boğaziçi Açık Eskrim Turnuvası başladı

 

 Federasyonumuzun 2017 yılı faaliyet programında yer alan Süper Minikler - Minikler Bogazici Açık Eskrim Turnuvasında ilk günde Minikler Bayan Epe branşında 91 Sporcu ve Minikler Erkek Epe branşında 81 sporcunun katılımı ile gerçekleştirildi.Müsabakarın ikinci gününde 40 Süper Minik Bayan Epe ve 51 Süper Minik Erkek Epe Sporcusu yarıştı. Sporcularımıza madalyalarını Müsabaka gözlemcimiz Sayın.Yusuf BARSBUGA ve Büyükler Erkek Epe Milli takım sporcularımızdan Okan KARADENİZ ,Emir ŞENDUT, Harun Mihrioğlu ve Ali Ege SAY takdim ettiler.

Müsabakaların üçüncü gününde 89 Bayan  ve 123 flöreci pistlere çıktı. 
Sporcularımıza madalyalarını Türkiye Eskrim Federasyonu Yöenetim Kurulu Üyemiz Sayın Halit Bostancı taktim etti.



Minikler Bayan Epe Müsabakalarında dereceye giren sporcular;

1 EKREM Dila İSTANBUL - FERDİ
2 KILBAŞ Aleyna ÇANKAYA  ESK SK
3 GÖKBULUT İpek AESK
3 ÖZDAL Zeynep ANTALYA - FERDİ
5 YILDIRIM Hüma AESK
6 CERAN Defne EFSANE ESKRİM SK
7 FAZLIOĞLU Duru KOCAELİ GENÇLİK SK
8 SÖNMÜŞ Yağmur ANTALYA - FERDİ

Minik Bayan Epe Detaylı maç sonuç bilgileri için tıklayınız.

Minikler Erkek Epe müsabakalarında dereceye giren sporcular;

1 KAYRAL Sarp Güçlü İSTANBUL - FERDİ
2 ATMACA Deniz Utku ANKARA - FERDİ
3 PARLAK Baran DENİZLİ - FERDİ
3 TANRIVERDİ Yiğit Emre İZMİR BÜYÜKŞEHIR BEL GSK
5 GÖKDOĞAN Adil Arda ANKARA - FERDİ
6 AKAL Emir ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
6 ÖRER Volkan ANTALYA - FERDİ
8 SEÇİK Ali Mustafa İSTANBUL - FERDİ


Minik Erkek Epe Detaylı maç sonuç bilgileri için tıklayınız.


Süper Minikler Erkek Epe müsabakalarında dereceye giren sporcular;

1 ŞEKERCİ Mert ANTALYA - FERDİ
2 GÜNAY Ozan Meriç ANTALYA - FERDİ
3 PİLAVCI İlyas Mustafa EFSANE ESKRİM SK
3 ULUTAŞ Mertali ANTALYA - FERDİ
5 UĞUR Mahmut Berat ADIYAMAN GSK
6 BURAN Kadir Mert MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜ
7 ERDOĞAN Ege Erdem EFSANE ESKRİM SK
8 SALMAN Devrim İSTANBUL - FERDİ

Süper Minik Erkek Epe Detaylı maç sonuç bilgileri için tıklayınız.

Süper Minikler Bayan Epe müsabakalarında dereceye giren sporcular;

1 FAZLIOĞLU Duru KOCAELİ GENÇLİK SK
2 GÜRSU İpek KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BEL. KAĞIT S
3 ÖZCAN Kayra Naz ANTALYA - FERDİ
3 SEZER Berra ANTALYA - FERDİ
5 ERTEN Nilahsen İZMİR- FERDİ
6 DEMİRCİ Ayşe Aslı İSTANBUL - FERDİ
7 AKGÜL Yağmur KOCAELİ GENÇLİK SK
8 ATILGAN Aslıhan Zeynep ANTALYA - FERDİ

Süper Minik Bayan Epe detaylı maç sonuç bilgileri için tıklayınız.

Minik Bayan Flöre müsabakasında dereceye giren sporcular;

1 ÖZHAN Neslihan ALTINYURT SK
2 İSBİR Alisa AESK
3 ERTÜN Lal MARMARA ESK
3 UZEL Defne İSTANBUL - FERDİ
5 KARATABAN Selma Defne MARMARA ESK
6 ANBARLILAR Fatıma Zehra ALTINYURT SK
7 CANTENAR Şevval Pelin ALTINYURT SK
8 ALTINER Ece İSTANBUL - FERDİ

Minik Bayan Flöre detaylı maç sonuç bilgileri için tıklayınız.

Minik Erkek Flöre müsabakasında dereceye giren sporcular;

1 GÜNAY Batu GÖZTEPE SK
2 ÇUFADAR Mustafa Burak AESK
3 DOYAROĞLU Yusuf Arhan KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BEL. KAĞIT S
3 YALÇIN Sarp ALTINYURT SK
5 MAZLUMOĞLU Batuhan MARMARA ESK
5 ÖZALTIN Bora İZMİR- FERDİ
7 ÇAĞLAR Orbay Dağhan MERSİN ESKRİM SPOR KULÜBÜ
8 KARAMAN Furkan Arda ALTINYURT SK

Minik Erkek Flöre detaylı maç sonuç bilgileri için tıklayınız.

Süper Minik Erkek Flöre müsabakasında dereceye giren sporcular;

1 YOKUŞ Erez Deniz ALTINYURT SK
2 KUTLUTÜRK Eren Deniz MERSİN ESKRİM SPOR KULÜBÜ
3 GİRGİN Ali Eren BURSA-FERDİ
3 ÖZKOKU Yusufcan MERSİN ESKRİM SPOR KULÜBÜ
5 UYAR Doruk Ege ÇANKAYA  ESK SK
6 KARADENİZ Ali Efe ALTINYURT SK
7 BABACAN Ege İZMİR- FERDİ
8 GENÇ Halis MUĞLA FERDİ

Süper Minik Erkek Flöre detaylı maç sonuç bilgileri için tıklayınız.

Süper Minik Bayan Flöre müsabakasında dereceye giren sporcular;

1 KOÇGAZİ Lidya MUĞLA FERDİ
2 ODABAŞ Derin Deniz ALTINYURT SK
3 ARIKAN Ada İSTANBUL - FERDİ
3 KARAMAN Nisan Ezel ALTINYURT SK
5 YALÇIN Elif MERSİN ESKRİM SPOR KULÜBÜ
6 TAŞ Duru KOCAELİ GENÇLİK SK
7 ÖZGÜNER Umay GÖZTEPE SK
8 AYYÜCE Doğa Neval MUĞLA FERDİ

Süper Minik Bayan Flöre detaylı maç sonuç bilgileri için tıklayınız.

Minik Erkek Kılıç müsabakasında dereceye giren sporcular;

1 DİNÇ Efe BURSA-FERDİ
2 AŞIK Murat Sarp BURSA-FERDİ
3 BİÇİCİOĞLU İsmail Tuna KASTAMONU ESK SK
3 ÖZTÜRK Alkım BURSA-FERDİ
5 ÇAĞLAYAN Kerem PARAT RİPOST
5 PAR Sinan PARAT RİPOST
7 KÜMÜK Kuzey BURSA-FERDİ
8 KORKUT Mehmet Kuzey BURSA-FERDİ

Minik Erkek Kılıç detaylı maç sonuç bilgileri için tıklayınız.

Minik Bayan Kılıç müsabakasında dereceye giren sporcular;

1 AKSEL Sude ANKARA - FERDİ
2 ŞİŞİK Pınar Miray PARAT RİPOST
3 ALKAYA Begüm AESK
3 GÜR Bilge Su BURSA-FERDİ
5 ALPAGUT Ela PARAT RİPOST
5 KARAKOÇ Beray Su ANKARA - FERDİ
7 SOYAK Beliz TED SK
8 KAYA Tuğçe Rana PARS ESKRİM G.S.K.

Minik Bayan Kılıç detaylı maç sonuç bilgileri için tıklayınız.

Süper Minik Erkek Kılıç müsabakasında dereceye giren sporcular;

1 KALENDER Enes Talha BEKİR YILMAZ İLKÖĞRETİM OKULU GENÇLİ
2 BİÇİCİOĞLU İsmail Tuna KASTAMONU ESK SK
3 ALTINÇEKİÇ Toprak BURSA-FERDİ
3 DURU Mete Alp PARAT RİPOST
5 TOKER Ateş Efe AESK
6 KUMLA Ömer Batu BURSA-FERDİ
7 AKIN Çoruh Deniz AESK
8 UĞURLU Mehmet Emir PARAT RİPOST

Süper Minik Erkek Kılıç detaylı maç sonuç bilgileri için tıklayınız.

Süper Minik Bayan Kılıç müsabakasında dereceye giren sporcular;

1 ÇERMEN Alara AESK
2 KUTLU Ebrar Nisa PARS ESKRİM G.S.K.
3 DOĞAN Ayşe Betül ZONGULDAK FERDİ
3 ŞENDUR Melahat Irmak İZMİR BÜYÜKŞEHIR BEL GS
5 PETRİNİ Adriana AÇI GSK
6 YILDIRIM Nehir BURSA-FERDİ
7 SALİHOĞLU Hazal BURSA-FERDİ
8 MANSUROĞLU Aybala Na ANKARA - FERDİ

Süper Minik Bayan Kılıç detaylı maç sonuç bilgileri için tıklayınız.









Ana Sayfa