BAŞKAN ATALI, OLİMPİK MİLLİLERİMİZİ ZİYARET ETTİTürkiye Eskrim Federasyonu Başkanı Prof.Dr.Murat Atalı , Olimpiyat Eleme Müsabakaları hazırlıkları  için Almanya’da bulunan Olimpik Milli eskrimcilerimizi ziyaret etti.

16-17 Nisan tarihlerinde  Prag’da yapılacak Olimpiyat Eleme Müsabakalarında mücadele edecek milli eskrimcilerimiz, Almanya Tauber’deki  kamp çalışmalarını tamamladı.Eleme Müsabakaları öncesinde kamp yerine gelen, Türkiye Eskrim Federasyonu Başkanı Prof.Dr.Murat Atalı ve Başkan Yardımcısı Av.Fatih Erdöl eskrimcilerimize başarılar diledi.

Olimpiyat Eleme Müsabakalarının, Rio 2016 yolunda en önemli basamak olduğunu hatırlatan Başkan Atalı: “Milli eskrimcilerimizin kamp çalışmalarını yakından inceledik, sporcularımız teknik hocaları ve psikologları desteğiyle verimli bir kamp geçirmişler, Olimpik Millilerimize inancımız tam” dedi.

Olimpik Eskrimcimiz İrem Karemete ise  kampın son derece başarılı geçtiğini kaydetti.Karamete: “Uzun süredir Prag’da yapılacak olan müsabakaya hazırlanıyoruz, umuyorum emeklerimizin karşılığını alacağız”dedi. Kamp ziyaretinin kendilerini ayrıca motive ettiğini belirten Karamete, desteklerinden dolayı başkan Atalı’ya teşekkür etti.
HABERLER