Adıyaman'ın Gölbaşı İlçesinde Düzenlenen Flöre Açık Turnuvası Sona Erdi

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde düzenlenen Süper Minikler ve Minikler Flöre Açık Turnuvası, süper minikler müsabakalarıyla sona erdi

Süper Minik Erkekler Flöre kategorisinde Ankara Eskrim Spor Kulübünden Berk Kıran birinciliği elde ederken, İzmir’den ferdi olarak katılan Berke Akkın ikinci sırada yer aldı. Üçüncülüğü ise İstanbul Marmara Eskrim Spor Kulübünden Nikita Görgülü ile Mersin Eskrim Spor Kulübünden Deniz Yılmaz kazandı.

Süper Minik Kızlar Flöre kategorisindeki müsabakalarda ise İstanbul’dan ferdi olarak katılan Ela Morhayim birincilik kürsüsüne çıkarken, Mersin Eskrim Spor Kulübünden Elif Yalçın ikinci sırada yer aldı. Muğla’dan ferdi olarak katılan Doğa Neval Ayyüce ile İstanbul Altınyurt Spor Kulübünden Zeynep İpek Pehlivan üçüncülüğü elde eden isimler oldu.

Süper Minik Erkekler kategorisinde dereceye giren sporculara madalyalarını Türkiye Eskrim Federasyonu Başkan Vekili Ahmet Hakan Hayber, Süper Minik Kızlar kategorisinde ise Adıyaman Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir verdi.

Adıyaman/Gölbaşı Süper Minikler- Minikler Açık Flöre Turnuvası Süper Minikler Erkek sonuçları için tıklayınız.
Adıyaman/Gölbaşı Süper Minikler- Minikler Açık Flöre Turnuvası Süper Minikler Bayan sonuçları için tıklayınız.
Ana Sayfa