Açık Turnuvada ilk gün geride kaldı

Türkiye Eskrim Federasyonu tarafından organize edilen ve 6-11 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Yıldızlar ve Gençler Açık Turnuvası, Ankara Sincan Spor Salonunda başladı

Genç Kadınlar Kılıç kategorisinde oynanan ve toplam 38 sporcunun yarıştığı müsabakalar sonucunda, Bursa’dan ferdi olarak katılan Aylin Çakır birinciliği elde ederken, yine Bursa’dan ferdi olarak katılan Melis Sarıçam ikinci oldu. Samsun Eskrim Spor Kulübü sporcusu Nisanur Erbil ile İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor Kulübü sporcusu Deniz Selin Ünlüdağ üçüncülüğü paylaştı.

Genç Erkekler Kılıç kategorisinde ise toplam 42 sporcu yarışırken, Ankara Vişnelik Tenis Eskrim Spor Kulübünden Yağan Soykan birinci, Ankara Kılıç Gençlik ve Spor Kulübünden İbrahim Ahmed Acar ise ikinci oldu. Eskişehir Demirspor Kulübünden Muhammed Anasız ile Ankara Anka Gençlik Spor Kulübünden Atakan İslam Hezer üçüncülüğü paylaştı.  

Yıldızlar ve Gençler Açık Turnuvada 7 Eylül Perşembe günü Genç Erkekler ve Genç Kadınlar Flöre müsabakaları oynanacak. Genç Erkekler Kılıç Sonuçları için tıklayınız.
Genç Erkekler Flöre Sonuçları için tıklayınız.
Genç Bayanlar Kılıç Sonuçları için tıklayınız.
Genç Bayanlar Flöre Sonuçları için tıklayınız.
Genç Erkekler Epe Sonuçları için tıklayınız.
Genç Bayanlar Epe Sonuçları için tıklayınız.
Ana Sayfa