Açık Turnuva Finalini Minikler Yaptı

Antalya’da düzenlenen Süper Minikler ve Minikler Flöre Açık Turnuvası, ikinci gün oynanan minikler müsabakalarıyla sona erdi

Minik Erkekler Flöre müsabakalarında, Ankara Çankaya Eskrim Spor Kulübünden Baran Çobanoğlu altın madalyanın sahibi olurken, İzmir Göztepe Spor Kulübünden Barış Efe Ünver gümüş madalya kazandı. İstanbul Marmara Eskrim Spor Kulübünden Batuhan Mazlumoğlu, İstanbul Anadolu Okçuluk ve Eskrim Spor Kulübünden Tan Sezer, İstanbul Marmara Eskrim Spor Kulübünden Poyraz Ege İlman,  İzmir Göztepe Spor Kulübünden Kerem Öcal, Marmara Eskrim Spor Kulübünden Arda Tarımcı ve İstanbul’dan ferdi olarak katılan Kahyan Sırmacı bronz madalyayı elde etti.

Minik Kızlar Flöre müsabakalarında ise Ankara Eskrim Spor Kulübünden final oynayan iki eskrimciden Almıla Birçe Durukan altın madalya, Alisa İsbir gümüş madalya kazandı. İstanbul Altınyurt Spor Kulübünden Fatma Zehra Anbarlılar, Balıkesir’den ferdi olarak katılan Tuana Atmaca, İstanbul’dan ferdi olarak katılan Ceylin Arden Uzun, İstanbul Altınyurt Spor Kulübünden Şevval Pelin Cantenar, Muğla’dan ferdi olarak katılan Müyesser Hilal Güreş ve Ankara Çankaya Eskrim Spor Kulübünden Begüm Şahabettinoğlu bronz madalyanın sahibi oldu.

Dereceye giren sporcular, madalyalarını Türkiye Eskrim Federasyonu Teknik Kurul Üyesi Damir Sayfutdinov ve Antalya İl Temsilcisi Yiğit Akdeniz’in elinden aldı.


Minikler Bayan Flöre müsabaka sonuçları için tıklayınız.
Minikler Erkek Flöre müsabaka sonuçları için tıklayınız.

 


Ana Sayfa