3 turnuva 1 kupa aynı anda

Türkiye Eskrim Federasyonu ile Parat Ripost Spor Kulübünün işbirliğinde 12-13 Mayıs tarihlerinde 3 ayrı uluslararası turnuva ve Büyükler Flöre Federasyon Kupası düzenleniyor

İstanbul Yakacık İTO Spor Salonunda düzenlenen organizasyonda bugün ve yarın U14 Avrupa Circuit Kılıç Turnuvası, U12 ve U10 Uluslararası Açık Kılıç Turnuvası ve Büyükler Flöre Federasyon Kupası düzenlenecek.

Avrupa Eskrim Konfederasyonunun 2018 faaliyet takviminde yer alan U14 Avrupa Circuit Kılıç Turnuvasında Türkiye dışında, İspanya, Ukrayna, Belçika, Romanya, Bulgaristan, Gürcistan, Azerbaycan ve Tunus’tan sporcular katılıyor.

Organizasyon bu sabah 09.00’da U14 Avrupa Circuit Erkek Kılıç Turnuvası ve Büyük Kadınlar Flöre Federasyon Kupası müsabakalarıyla başladı.

Bugün ayrıca Büyükler Flöre Federasyon Kupası erkekler müsabakaları, U12 Uluslararası Açık Kılıç Turnuvası kızlar müsabakaları ve U10 Uluslararası Açık Kılıç Turnuvası erkekler müsabakaları oynanacak.

Organizasyon yarın oynanacak olan U12 Uluslararası Açık Kılıç Turnuvası erkekler müsabakaları, Büyükler Flöre Federasyon Kupası erkekler ve kadınlar müsabakaları, U14 Avrupa Circuit Kılıç Turnuvası kızlar kılıç müsabakaları ve U10 Uluslararası Kılıç Açık Turnuvası kızlar müsabakalarıyla sona erecek. Müsabakaların sonuçlarını canlı olarak http://www.paratripost.org/live/ linkinden takip edebilirsiniz.Ana Sayfa