2017 YILI VİZELİ ANTRENÖRLER LİSTESİ

SIRA
NO
ADI SOYADI     KADEMESİ               İLİ

1 Abdullah Ahmet Gökhan Dizioğlu 1.KADEME ANKARA
2 Abdullah Köse 3.KADEME MUĞLA
3 Abdullah Oğuzhan Beyhan 1.KADEME KONYA
4 Afiz Guliyev 3.KADEME İSTANBUL
5 Ahmet Hakan Hayber 2.KADEME ADIYAMAN
6 Ahmet Küçük 1.KADEME ADIYAMAN
7 Ali Cihan Hizmetli 1.KADEME ANKARA
8 Ali Dağdevirentürk 2.KADEME ANKARA
9 Ali Nazmi Şekerci 3.KADEME ANKARA
10 Ali Serkan Küçük 2.KADEME SAMSUN
11 Ali Yasin Bayram 3.KADEME KASTAMONU
12 Alican Aydın 2.KADEME BURSA
13 Anıl Erkan 2.KADEME ÇORUM
14 Ateş Mükremin Yaylıoğlu 3.KADEME İSTANBUL
15 Aybüke Aksoy 1.KADEME MUĞLA
16 Ayçanur Baştan 1.KADEME KONYA
17 Ayhan Çakmur 3.KADEME ANTALYA
18 Ayşe Bekiroğlu 3.KADEME BURSA
19 Ayşe Nuran Gürbüzeli 2.KADEME BURDUR
20 Azer Taghiyev   ANKARA
21 Bahattin Levent Menküer 1.KADEME İSTANBUL
22 Barış Bahadır 2.KADEME ZONGULDAK
23 Barış Övünç 3.KADEME BURSA
24 Batuhan Sarsılmaz 1.KADEME İSTANBUL
25 Berke Ayberk 1.KADEME İZMİR
26 Bogdan Eugen Horeanu 4.KADEME ANKARA
27 Burak Oray 2.KADEME İZMİR
28 Burak Özdemir 2.KADEME MUŞ
29 Büşra Varol 1.KADEME TRABZON
30 Can Aydın 1.KADEME İSTANBUL
31 Can Gülersoy 1.KADEME BURSA
32 Candemir Hasan Coşkun 1.KADEME ANKARA
33 Cem Aksoy 1.KADEME İSTANBUL
34 Ceyda Taşkıran 3.KADEME ANKARA
35 Cihat Aktaş 2.KADEME ANKARA
36 Coşkun Gökdemir 3.KADEME TRABZON
37 Çiğdem Abaza 2.KADEME ESKİŞEHİR
38 Damir Sayfutdinov   İSTANBUL
39 Deniz Özer 1.KADEME ADIYAMAN
40 Derya Torun 1.KADEME ANKARA
41 Dilara Ilıkkan 1.KADEME KONYA
42 Duygu Sarıtaş 2.KADEME ANTALYA
43 Edanur Bilgin 2.KADEME KARABÜK
44 Egemen Acar 1.KADEME ANKARA
45 Elif Barut 2.KADEME KARAMAN
46 Emir Özkurt 1.KADEME İSTANBUL
47 Emir Şendut 1.KADEME İZMİR
48 Emre Badem 1.KADEME KONYA
49 Emre Çokal 1.KADEME BURSA
50 Emre Işık 3.KADEME MERSİN
51 Emre Yağmur Karakaş 1.KADEME ANKARA
52 Erdoğan Kızıldağ 4.KADEME ANKARA
53 Erkan Malay 1.KADEME İZMİR
54 Fatima İbrahimova 1.KADEME KASTAMONU
55 Ferhat Çiçekci 2.KADEME ANKARA
56 Figen Ülkü 1.KADEME MANİSA
57 Furkan Doğan  2.KADEME ANKARA
58 Gabriela Dumitru 2.KADEME İSTANBUL
59 Gizem Karaca 1.KADEME İSTANBUL
60 Gökhan Akyalçın 1.KADEME İSTANBUL
61 Gül Karaman 2.KADEME DENİZLİ
62 Güçlü Çötok 1.KADEME İSTANBUL
63 Güzin Yalçın 2.KADEME MERSİN
64 Hakan Akgün 1.KADEME BURSA
65 Hakan Özden 2.KADEME ESKİŞEHİR
66 Hakan Yurdakoş 1.KADEME İSTANBUL
67 Hasan İşyar 2.KADEME MUĞLA
68 Hatice Durukan 1.KADEME ANKARA
69 Hayri Yalçın 1.KADEME MERSİN
70 Hülya Sağlam 2.KADEME MERSİN
71 Hülya Taşer 2.KADEME ANKARA
72 Hüseyin Hakan Ayberk 2.KADEME İZMİR
73 Ievgeıı Mıkulovych   İSTANBUL
74 İbrahim Bacak 1.KADEME KONYA
75 İlknur Sütbakan Arıcı 2.KADEME BURSA
76 İpek İrem Ülkü 3.KADEME MANİSA
77 İsmail Hakkı Kılınç 2.KADEME BOLU
78 Kaan Çalışkan 1.KADEME MERSİN
79 Kader Yıldırım 1.KADEME BURSA
80 Kadir Atakan Akçay 1.KADEME ADANA
81 Kamil Özdemir 1.KADEME İSTANBUL
82 Kanan Aliyev   ANKARA
83 Kemal Arda Kurt 2.KADEME ANKARA
84 Kenan Gönder 3.KADEME ANKARA
85 Levent Aksu 2.KADEME UŞAK
86 Lutfi Eser  2.KADEME AFYON
87 Mehmet Ali Dayanç 3.KADEME ERZURUM
88 Mehmet Bahtım Kaya 2.KADEME ANKARA
89 Mehmet Fuat Unul 1.KADEME ISPARTA
90 Meral Gören 3.KADEME İSTANBUL
91 Mert Uzunay 1.KADEME KONYA
92 Muhammed Can Çiçek 1.KADEME ADIYAMAN
93 Muhammed Eser 1.KADEME AFYON
94 Muhammed Haluk Çimenli 1.KADEME ERZURUM
95 Murat Kanlı 2.KADEME İSTANBUL
96 Murat Narin 3.KADEME İSTANBUL
97 Murat Önyay 2.KADEME İSTANBUL
98 Musa Güvenç Kavak 1.KADEME MERSİN
99 Mustafa Deniz Üstün 1.KADEME İSTANBUL
100 Mustafa Kalender 2.KADEME ANKARA
101 Mustafa Uslular 3.KADEME ESKİŞEHİR
102 Naci Kalkan  2.KADEME İZMİR
103 Nazike Gizem Bayındır 1.KADEME KONYA
104 Necdet Demir 1.KADEME ANTALYA
105 Neriman Avcı 1.KADEME ESKİŞEHİR
106 Nevzat Dumanoğlu 2.KADEME ERZURUM
107 Oğuzhan Taşkesen 2.KADEME ANKARA
108 Okan Karadeniz 1.KADEME MERSİN
109 Oktay Ergin 2.KADEME DÜZCE
110 Osman Uluzambak 2.KADEME BURSA
111 Osman Yalçın 3.KADEME MERSİN
112 Ozan Sarı 2.KADEME ANKARA
113 Ömer Kaan Öztunç 1.KADEME MERSİN
114 Ömer Kılıç 3.KADEME KOCAELİ
115 Özdem Aslan 2.KADEME İSTANBUL
116 Özlem Akkaya 2.KADEME AFYON
117 Ragıp Berent Öcek 1.KADEME İZMİR
118 Recep Koç 3.KADEME ADIYAMAN
119 Rumen Marinov Kamadzhiev 3.KADEME ANKARA
120 Samet Gül 2.KADEME ANKARA
121 Samet Koç 2.KADEME MALATYA
122 Samet Torlak 2.KADEME BARTIN
123 Sami Burak Şenol 2.KADEME SAMSUN
124 Selami Aktaş 2.KADEME TRABZON
125 Selçuk Dönerkaya 2.KADEME MERSİN
126 Semra Aydın 1.KADEME İSTANBUL
127 Serap Tabakoğlu 2.KADEME SAKARYA
128 Sercin Kosava 1.KADEME İZMİR
129 Serdar Kaya 1.KADEME ANKARA
130 Sertaç Taha Güldaş 3.KADEME İSTANBUL
131 Stepan Dikun   İSTANBUL
132 Süleyman Karakurt 2.KADEME İZMİR
133 Tamer Gökçe 2.KADEME ANKARA
134 Tarık İnel 3.KADEME ANTALYA
135 Tolga Gökalp 1.KADEME İZMİR
136 Tunç İnel 2.KADEME ANTALYA
137 Turgay Caner 1.KADEME KOCAELİ
138 Turgay Tümkuş 2.KADEME KOCAELİ
139 Uğur Açıkel 2.KADEME BURSA
140 Utku Uluşahin 1.KADEME ANKARA
141 Ümmügülsüm Gökhan 1.KADEME KONYA
142 Vasly Kalynskyi   İSTANBUL
143 Vefai Turgay 2.KADEME ADIYAMAN
144 Yağmur Cesur 3.KADEME ANKARA
145 Yasin Tarım 2.KADEME KIRIKKALE
146 Yeliz İçen 2.KADEME İSTANBUL
147 Yiğit Akdeniz 3.KADEME ANTALYA
148 Yunus Savaş 2.KADEME ADIYAMAN
149 Yusuf Barsbuğa 3.KADEME KONYA
150 Yusuf Şahin 2.KADEME AKSARAY